Jarosław Kret nie chce utrzymywać kontaktów z bratem bliźniakiem. Nie szczędzi ostrych słów. "Powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego"

Jarosław Kret udzielił wywiadu, w którym opowiedział o toksycznej relacji z bratem bliźniakiem, Jackiem. Okazuje się, że pogodynek nie chce mieć z nim kontaktu.

Jarosław Kret nigdy nie ukrywał, że jego relacje z bratem bliźniakiem nie należą do najlepszych. Choć mogłoby się wydawać, że zazwyczaj bliźniacy są ze sobą bardzo związani, to jednak tak nie jest w przypadku pogodynka i Jacka, który jest członkiem zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Teraz Jarosław Kret w wywiadzie w "Sieci" opowiedział, że ich relacja jest toksyczna.

Jarosław Kret o relacji z bratem bliźniakiem

Jarosław Kret nie ukrywa, że nie chce mieć kontaktu z Jackiem. W wywiadzie, w którym poruszył wiele prywatnych tematów, mówił:

To nie jest relacja prosta. To temat na książkę, którą może kiedyś napiszę. Relacja bliźniacza bywa toksyczna. W relacji matka-syn, ojciec-córka w pewnym momencie trzeba odciąć pępowinę, by ta relacja nie stała się toksyczna. Podobnie jest w przypadku bliźniaka. Także trzeba czasem odciąć pępowinę, a może raczej rozerwać tę syjamskość, która z czasem się utoksycznia. Bliźnięta wcale nie muszą się kochać, powiem więcej - mogą się nawet nie lubić - powiedział Jarosław Kret.

Pogodynek podkreślił również, że jeden bliźniak zawsze staje się dominujący w relacji. Można się domyślać, że to nie jemu przypadła ta rola, dlatego tak często krytykuje Jacka.

Mało kto o tym wie i to widzi, bo to relacja bardzo hermetyczna. Ale często jeden bliźniak staje się tym dominującym dla drugiej strony, to może być trudne do zniesienia. Każdy potrzebuje wolności i swojej przestrzeni. Mam więc takie poczucie, że mój brat powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego, ale nasze drogi wciąż się krzyżują. Niestety - dodał Jarosław Kret.

Myślicie, że bracia kiedyś jednak dojdą do porozumienia, czy już nie ma na to szans?

KM

Nie tylko Jarosław i Jacek nie mają ze sobą dobrych relacji. Oto najgłośniejsze konflikty gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.