Ojciec Małgorzaty Rozenek komentuje jej ciążę. Ocenia, jakim tatą będzie Radek Majdan. "Bardzo marzył o tej roli"

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Fakt ten zdecydował się skomentować ojciec gwiazdy, Stanisław Kostrzewski.

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek i Radek Majdan ogłosili, że spodziewają się dziecka. W ich rodzinie zapanowała wielka radość, bo para nigdy nie ukrywała, że o potomka starała się bardzo długo. Teraz celebruje każdą chwilę ciąży, jednocześnie nie ukrywając, że wciąż czuje niepokój.

Kochani, jesteście wspaniali. Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i tą radością podzieliliśmy się z Wami. To prawda - zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne... Trzymajcie za nas wszystkich kciuki - pisał niedawno Radek Majdan na Facebooku.

Teraz ciążę Małgorzaty Rozenek komentuje jej ojciec, Stanisław Kostrzewski. Przy okazji zdradza również, jakim ojcem będzie Radek Majdan.

Ojciec o ciąży Małgorzaty Rozenek

Stanisław Kostrzewski w rozmowie z "Faktem" przyznał, że wiadomość o kolejnej ciąży jego córki bardzo go wzruszyła. Podkreślił również, że będzie to temat numer jeden podczas wigilijnych rozmów.

Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem - powiedział Stanisław Kostrzewski.

Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził również, jakim tatą będzie Radek Majdan. Nie da się ukryć, że dla niego ta rola nie będzie nowością. W końcu od lat wychowuje razem z Małgorzatą jej synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Radek oczywiście zawsze podkreślał, że nie zastępuje ojca Tadziowi i Stasiowi, ale na pewno wprawia się do tej roli.

Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! - dodał Stanisław Kostrzewski.

Wiemy już, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan powitają na świecie synka. Ciekawe, jakie imię dla niego wybiorą?

KM

Małgorzata Rozenek niedawno przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (46)
Ojciec Małgorzaty Rozenek komentuje jej ciążę. Zdradza, jakim tatą będzie Radek Majdan
Zaloguj się
 • Gość: hipokryta

  Oceniono 16 razy 16

  Pan Kostrzewski niech lepiej wytlumaczy swoim kolegom z PISu zalety in vitro...

 • Gość: elka

  Oceniono 8 razy 8

  Uuu, pan Kostrzewski szara eminencja w PiSie chwali się in vitro córki? A co na to prezes i ojdyr?

 • Gość: ziutek

  Oceniono 12 razy 8

  ciąża M.Rozenek-Majdan sprawą narodową! może trochę pokory i skromności Pani Małgorzato

 • Gość: Brayan 69

  Oceniono 7 razy 7

  Droga redakcjo!
  Kogo interesuje zdanie ojca Pani Małgorzaty? Bardzo Was proszę, abyście w kwestii ciąży takiego autorytetu, jakim jest Pani Małgorzata zebrali i opublikowali opinie:
  Jarosława Kaczyńskiego
  Donalda Tuska
  Małgorzaty Gersdorf
  Fransa Timmermansa
  Papieża Franciszka

  Z góry gorąco Wam dziękuję

 • Oceniono 9 razy 7

  A Brygida( no ta od Walczaków spod piątki) też jest w ciąży, Radocha w bloku nie z tej ziemi. Dużo młodsza od Margaret bo ma już 16 lat jest się czym pochwalić ponieważ to też jej trzecie dziecko.

 • raknawspak

  Oceniono 6 razy 6

  Nich tatuś lepiej coś powie o Srebrnej i finansach

 • somtam

  Oceniono 13 razy 5

  Rzygam juz ta ciaza:(((((,... stara baba zaciążyła , kogo to obchodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX