Antoni Królikowski wziął potajemny ślub z Katarzyną Dąbrowską? Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół

Antoni Królikowski ma za sobą kilka nieudanych związków, ale od wielu miesięcy jest związany z Kasią Dąbrowską. Teraz fani podejrzewają, że wziął z nią ślub w tajemnicy.

Antoni Królikowski był kiedyś związany z popularnymi koleżankami: Laurą Breszką, Kasią Sawczuk i Julią Wieniawą. Po głośnym rozpadzie związku z gwiazdą "Rodzinki.pl", aktor związał się z dziewczyną, która nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Z Katarzyną Dąbrowską spotyka się od kwietnia. Absolwentka prawa bardzo chroni swoją prywatność, za to aktor chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na ostatniej fotografii uwagę fanów zwróciła obrączka. 

Antoni Królikowski już po ślubie?

30-letni aktor na Instagramie pochwalił się zdjęciem z Magdą Lamparską i Maciejem Nawrockim. Antek położył dłoń na nodze Lamparskiej i uważni fani natychmiast zauważyli, że na palcu aktora widać obrączkę.

 
Obrączka na palcu? Pasuje bardzo - pisali.

Królikowski nie skomentował obrączki na palcu. Niedawno informowaliśmy, że para się kłóci w miejscu publicznym. Może Antek i Kasia doszlido porozumienia i postanowili zalegalizować związek? Niewykluczone jednak, że obrączka jest tylko elementem charakteryzacji aktora do najnowszego filmowego projektu. 

Jak myślicie, Antek jest już po ślubie?

DK

ZOBACZ: Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę do Wadowic. Towarzyszyli im rodzice aktora

Zobacz wideo