Księżna Kate także dorabiała w trakcie studiów. W życiu byście nie zgadli, gdzie pracowała! Wygadała się też, że nie była dobrym pracownikiem

Księżna Kate w czasach studenckich imała się różnych zajęć, aby móc sobie dorobić. W najnowszym wydaniu programu "Merry Berry Christmas" opowiedziała o swojej pracy w trakcie studiów.

Księżna Kate od 2011 jest żoną księcia Williama, tym samym członkinią rodziny królewskiej. Od tego czasu nie musi martwić się już o pieniądze, których ma pod dostatkiem. Mimo że jej rodzina również jest bardzo zamożna, Kate w czasie studiów dorabiała jako kelnerka. Tego jeszcze o niej nie wiedzieliśmy.

Księżna Kate była kelnerką

Księżna Kate i książę William byli gośćmi w świątecznym programie "Merry Berry Christmas". W związku z tym, że program nawiązywał do tematyki świąt, nie mogło zabraknąć wspólnego przygotowywania pierników czy innych świątecznych specjałów. W pewnym momencie prowadząca poprosiła księżną, aby ta zaserwowała bezalkoholowe drinki, co sprawiło, że przypomniały jej się czasy studenckie.

Przypomina mi to czasy uniwersyteckie, kiedy trochę kelnerowałam- wyznała Kate. 

Prowadząca podpytała księżną, czy ta dobrze sprawdzała się w roli kelnerki. Okazuje się, że nie koniecznie.

Nie, byłam okropną kelnerką- odpowiedziała rozbawiona. 

Kate nawet podczas studiów nie musiała pracować. Przypomnijmy, że jej rodzicie mają firmę produkującą ozdoby imprezowe, a ich majątek jest wyceniany na 30 mln funtów. 

Księżna Kate nie boi się pracy. Na nagraniu poniżej strzyże owieczkę:

Zobacz wideo

RG