Grażyna Torbicka zaszalała ze stylizacją na premierze filmu. Zwykle błyszczy w eleganckich sukniach, teraz wybrała modne spodnie. Zmiana na plus?

Grażyna Torbicka była jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu "Pan T.". Patrzymy na jej stylówkę i nie dowierzamy.

Przez lata pracy w telewizji Grażyna Torbicka zdążyła wypracować sobie opinię znawczyni filmów. W końcu wiele osób do dziś pamięta prowadzony przez nią program "Kocham Kino". Dziennikarka nadal angażuje się w wydarzenia związane z kinematografią. Regularnie bywa na festiwalach oraz premierach. Ostatnio uświetniła swoją obecnością pokaz filmu "Pan T.".

Uroczysta premiera filmu "Pan T." przyciągnęła wiele gwiazd. Nie zabrakło też Grażyny Torbickiej. Gwiazda najczęściej prezentuje się na czerwonych dywanach w eleganckich sukniach. Tym razem było jednak inaczej.

Grażyna Torbicka na premierze filmu "Pan T."

Dziennikarka zrezygnowała z typowej wieczorowej kreacji na rzecz stylizacji złożonej z czarnych dzwonów i błyszczącego swetra. Dodatków nie było, czysta prostota. Ładnemu we wszystkim ładnie i tak samo jest w przypadku Torbickiej. Zgodzicie się chyba jednak z nami, że gwiazda prezentująca się w takim wydaniu to dość rzadki widok.

Czyżby Grażyna Torbicka planowała zmienić swój styl? Nie możemy się doczekać jej kolejnego wyjścia na ściankę!

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA