Ania Bardowska z córeczką na spacerze. Będziecie zaskoczeni wyborem wózka. Ma dla rodziny szczególne znaczenie: Może wytrzyma, jestem dobrej myśli

Anna Bardowska jest żoną Grześka, uczestnika drugiej edycji programu "Rolnik szuka żona". Para aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i prowadzi wspólny kanał na Youtubie. W jednym z odcinków pochwaliła się wózkiem, jaki wybrała dla swojej miesięcznej córeczki.

Ponad miesiąc temu na świat przyszło drugie dziecko Anny i Grzegorza Bardowskich. Byli pierwszą parą w programie "Rolnik szuka żony", która od razu się w sobie zakochała. Jako jedni z nielicznych wytrwali w związku i wzięli ślub. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i mają dwójkę dzieci - trzyletniego Jasia i miesięczną Liwię. 

Anna Bardowska pokazała wózek dla córeczki

Anna Bardowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i otwarcie mówi o macierzyństwie, ciąży i połogu. Na swoim kanale na Youtubie, pokazuje życie codzienne całej rodziny Bardowskich. Tym razem w nowym filmie pochwaliła się wózkiem, który wybrała dla swojej najmłodszej pociechy. Wybór nowej "bryki" wielu zaskoczył.

Ania postanowiła córeczce zostawić wózek po starszym bracie. Jest to dosyć nietypowe rozwiązanie, szczególnie w przypadku celebrytek. Jednak musimy przyznać, że niezwykle praktyczne.

Nie mam nowego wózka, póki co korzystamy ze starego. Mam nadzieję, że on wytrzyma i do siódmego miesiąca Liwii dociągnie, bo przy Jasiu było tak, że w czwartym miesiącu pękła nam rama, ale wtedy mieliśmy gwarancję. Teraz tej gwarancji nie mamy więc nie wiem, czy będzie się opłacało go naprawiać. Ale może wytrzyma, jestem dobrej myśli- przyznała Ania.

W nowo opublikowanym filmiku możemy również zobaczyć, jak rodzina Bardowskich świętowała urodziny starszego synka Jasia i jak chłopiec zareagował na odwiedziny Św. Mikołaja, za którego przebrał się sam Grzesiek! Musimy, przyznać, że widok był naprawdę uroczy.

 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jak Ania Bardowska opowiada o ciąży.

Więcej o:
Komentarze (38)
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała wózek, który wybrała dla córeczki. Będziecie zaskoczeni
Zaloguj się
 • Gość: Ghn

  Oceniono 32 razy 20

  Tylko, że to nie brzmiało jak chęć dbania o planetę, ale żebranie o wózek od sponsora...

 • Gość: Iga

  Oceniono 29 razy 19

  Brak mi słów na to. Moze chce nowy?

 • Gość: ejeja

  Oceniono 16 razy 14

  Nudy. Wszyscy pisza o Rozenek 😉

 • Gość: Q

  Oceniono 17 razy 13

  Oj nie becz

 • Gość: Xanac

  Oceniono 27 razy 13

  Trzeba przyznac ze sie zaparli mocno żeby byc w internetach ::P A potem foch ze piszą źle o jej figurze, a teraz bedzie, że o wózku i tak ciągle

 • Gość: Ss

  Oceniono 12 razy 12

  Na wiejskie drogi w sam raz

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Jestem tak zaskoczona ze az zwymiotowalam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX