Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim. "Nie sądziłam, że wilczyca alfa kiedyś trafi na takiego partnera"

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowski są parą od ponad roku. Teraz dziennikarka opowiedziała, co zawdzięcza tej niezwykłej relacji.

Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla "Party" opowiedziała o swoim związku z podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim. Partnerzy na początku niechętnie mówili o relacji, jaka ich łączy. Tym razem dziennikarka postanowiła się otworzyć i zdradzić ich sekrety.

Martyna Wojciechowska o związku z Przemkiem Kossakowskim

W wywiadzie Martyna podsumowała cały 2019 rok. Przyznała, że był wymagający, jednak wydarzyło się też wiele dobrych rzeczy. Jedną jest jej związek z Przemkiem, który trwa już od ponad roku.

To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia - tak opisała swojego partnera Martyna.

Dodała również, że nie sądziła, że trafi na takiego mężczyznę. Jeszcze niedawno otwarcie mówiła, że nie nadaje się do związków. Jednak związanie się z Przemkiem, zmieniło jej spojrzenie na świat. 

Czuję się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła. [...] Czuję, że mogę teraz latać wysoko.

Naszym zdaniem dziennikarka promienieje. Widać, że jest szczęśliwa, bo w każdym etapie swojego życia odnosi sukcesy. Przypomnijmy, że w tym roku założyła fundacje UNAWEZA, która wspiera kobiety na całym świecie. Często są to bohaterki jej programu "Kobieta na krańcu świata".

Martyna opowiedziała, także o planach na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Po rodzinnej Wigilii jedziemy z Marysią i Przemkiem na narty do Włoch. Chcę naładować baterie, bo przede mną kolejne wyzwania. Z Nowym Rokiem nowym krokiem!

Zdecydowanie się zgadzamy z Martyną, a parze życzymy dużo szczęścia!

BO

Poniżej możecie zobaczyć, jak Martyna opisywała na początku relację z Przemkiem.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.