Marina pokazała klasę! Cały dochód z premiery jej teledysku zasilił akcję dobroczynną. Zwróciła się do fanów: Cieszę się, że mogliśmy wspólnie pomóc

Marina Łuczenko niedawno zorgaznizowała premierę teledysku do swojego najnowszego singla "News". Okazuje się, że cały dochód z wydarzenia zasili konto chorego chłopca.

Gwiazdy chętnie udzielają się charytatywnie, a robią to jeszcze z większym zapałem, gdy wokół nie brakuje światła reflektorów. Często zarzuca się im, że próbują podbić swoją popularność lub ocieplić medialny wizerunek dobroczynnością. Z pewnością często tak bywa, jednak najważniejsza jest realna pomoc, na którą ostatnio zdobyła się Marina Łuczenko. 

Marina przekazała dochód z premiery klipu choremu chłopcu

Marina Łuczenko kilka tygodni temu świętowała premierę swojego najnowszego singla "News". Zorganizowała nawet uroczystą przyjęcie połączone z koncertem w warszawskim kinie Luna, ale to nie wszystko czym, nas zaskoczyła. Piosenkarka poinformowała, że cały dochód z imprezy został przekazany na rzecz chorego Alexa, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na uratowanie mu życia jest terapia genowa lekiem Zolgensma, która kosztuje ponad 9 mln zł. Zebrano już sporo, bo ponad 7 mln, ale wciąż brakuje ponad 1,5 mln zł, o czym przypomniała sama Marina. 

(...) Cieszę się, że mogliśmy wspólnie pomóc... Dzięki Wam, po miesiącu, NEWS ma 3,2 mln odsłon na YouTubie, ale Alexowi brakuje jeszcze 1,7 mln złotych na leczenie, które uratuje mu życie -czytamy we wpisie Mariny. 

Jeżeli chcielibyście wesprzeć Alexa, śmiało możecie dorzucić się do wielkiej zbiórki, którą zorganizowano w Internecie.

Marina nagrała Liama, jak wypowiada swoje nazwisko:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (9)
Marina pokazała klasę! Cały dochód z premiery jej teledysku zasilił akcję dobroczynną. Mimo to wciąż brakuje gigantycznej kwoty
Zaloguj się
 • Gość: on

  Oceniono 7 razy 7

  Nie na tym polega klasa. Na tym polega dobroczynność.

 • Gość: prostaczka

  Oceniono 3 razy 3

  Marina i klasa, nie piszcie glupot.

 • Gość: He hi he

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma o czym poplotkować

 • Gość: Andrew

  Oceniono 1 raz 1

  7 milionów na uratowanie jednego dziecka :o skąd oni biorą te ceny leczenia, to jest nienormalne... Za takie pieniądze uratowałoby się wiele dzieci co chociażby umierają z głodu...

 • Gość: ggg

  Oceniono 5 razy 1

  to tak, jak ja bym dała żebrakowi 2 złote. Tyle dała maryna. Nawet nie zauważy tego na swoim koncie bankowym.

 • Gość: Monikaaaa

  Oceniono 5 razy -1

  Ludzie liczy się gest nie ważne czy bogata czy biedna ale dała A nie musiała A wy skończcie już z ta nienawiścią bo to robi się już nudne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX