Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na premierze filmu "Pan T.". Po kryzysie ani śladu? Zdjęcia mówią same za siebie

Związek Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka przechodził wzloty i upadki, ale najnowsze zdjęcia mówią same za siebie. Pokonali kryzys na dobre.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są ze sobą od 2004 roku. Para aktorów doczekała się szybko dzieci (bliźniaki - Franciszek oraz Jan mają 11 lat) i sprawiała wrażenie rodziny idealnej. Ponad rok temu pojawiły się informacje, jakoby Wilczak i Brodzik mieliby się rozstać, a plotki podsyciła obecność aktora na premierze filmu "Kler" u boku tajemniczej blondynki, którą nie była jego żona.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wrócili do siebie?

Zarówno Joanna Brodzik, jak i Paweł Wilczak konsekwentnie milczeli przez wiele miesięcy i nie odnosili się do plotek dotyczących kryzysu. Nie musieli wiele mówić. Ich wspólne pojawienie się  na premierze filmu "Pan T." rozwiało wszelkie wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że para pokonała kryzys, a ich małżeństwo nadal trwa i ma się dobrze. 

Aktorka tego wieczoru postawiła na siwą sukienkę z oryginalnym dekoltem, do której dobrała ciężkie buty oksfordki i czarną kopertówkę. Nie mniejsze wrażenie zrobił też jej partner. Oszem, pojawił się w klasycznym garniturze, jednak największą naszą uwagę zwróciła jego metamorfoza. Aktor do roli w  filmie "Pan T." schudł aż 12 kg. To dopiero jest poświęcenie.

Czasami gwiazdy swoje miłosne zawody potrafią przekuć w niemały sukces:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: