Odmieniona Katarzyna Warnke wróciła na salony po urlopie macierzyńskim. Błyszczała w czarnej sukience i zrezygnowała z mocnego makijażu

Katarzyna Warnke od porodu nie pokazywała się często na salonach i ściankach. Teraz mogliśmy ją zobaczyć na premierze filmu "Pan T.". Zobaczcie, jak się prezentowała.

Katarzyna Warnke wraz z mężem Piotrem Stramowskim we wrześniu przywitała swoje pierwsze dziecko (do dziś nie jest znana jego płeć). Aktorka od czasu porodu usunęła się z życia publicznego i spędziła część urlopu macierzyńskiego w Miami, dlatego każde jej wyjście wzbudza wiele emocji. 

Katarzyna Warnke na czerwonym dywanie

W poniedziałek pojawiła się na premierze filmu "Pan T.", w którym zagrała. Gwiazda na to wydarzenie wybrała długą, czarną sukienkę z odkrytymi plecami i zdobionym dekoltem. Całą stylizację dopełniła prostą fryzurą i bardzo naturalnym makijażem. Naszym zdaniem był na tyle delikatny, że dzięki niemu wyglądała bardzo promiennie i świeżo.

Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke jest w związku małżeńskim z Piotrem Stramowskim, również aktorem. We wrześniu tego roku, na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

A jak Wam podobała się żona Piotra Stramowskiego?

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Katarzyną Warnke:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (54)
Katarzyna Warnke wróciła na salony w wielkim stylu. W czarnej sukni prezentowała się świetnie!
Zaloguj się
 • Gość: niegość

  Oceniono 50 razy 34

  Jesteście pewni, że ona ma tylko 43 lata? Nie wygląda wcale promiennie i świeżo. Wygląda na steraną życiem kobietę po przejściach.

 • Gość: Mi

  Oceniono 27 razy 21

  Nieapetyczna

 • Gość: efgv

  Oceniono 17 razy 15

  ona potrzebuje snu,zdecydowanie

 • Gość: bony

  Oceniono 20 razy 14

  Nigdy nie była ładna. Jej rzekomą ładność stara się wmówić ludziom. Zwykła przeciętna kobieta, która jak się odpicuje, to jakoś wygląda, ale która nie wygląda lepiej po odpicowaniu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  Nieapetyczna i brzydka.

 • Gość: Ppp

  Oceniono 21 razy 11

  Ona jest jaka odpychająca

 • norge

  Oceniono 16 razy 10

  Nie wiem, co może się w niej podobać, jest brzydka, po prostu brzydka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX