Odmieniona Katarzyna Warnke wróciła na salony po urlopie macierzyńskim. Błyszczała w czarnej sukience i zrezygnowała z mocnego makijażu

Katarzyna Warnke od porodu nie pokazywała się często na salonach i ściankach. Teraz mogliśmy ją zobaczyć na premierze filmu "Pan T.". Zobaczcie, jak się prezentowała.

Katarzyna Warnke wraz z mężem Piotrem Stramowskim we wrześniu przywitała swoje pierwsze dziecko (do dziś nie jest znana jego płeć). Aktorka od czasu porodu usunęła się z życia publicznego i spędziła część urlopu macierzyńskiego w Miami, dlatego każde jej wyjście wzbudza wiele emocji. 

Katarzyna Warnke na czerwonym dywanie

W poniedziałek pojawiła się na premierze filmu "Pan T.", w którym zagrała. Gwiazda na to wydarzenie wybrała długą, czarną sukienkę z odkrytymi plecami i zdobionym dekoltem. Całą stylizację dopełniła prostą fryzurą i bardzo naturalnym makijażem. Naszym zdaniem był na tyle delikatny, że dzięki niemu wyglądała bardzo promiennie i świeżo.

Przypomnijmy, że Katarzyna Warnke jest w związku małżeńskim z Piotrem Stramowskim, również aktorem. We wrześniu tego roku, na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

A jak Wam podobała się żona Piotra Stramowskiego?

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Katarzyną Warnke:

Zobacz wideo