Adriana Kalska w programie "Szansa na sukces". Internauci odkopali nagranie sprzed lat. Poznalibyście ją?

Adriana Kalska wzięła udział w programie "Szansa na sukces". Gwiazda "M jak miłość" zaśpiewała utwór "Byłaś serca biciem". Teraz nagranie podbija Internet.

Adriana Kalska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, a rozgłos zawdzięcza roli w serialu "M jak Miłość". Okazuje się, że aktorstwo to niejedyny talent 33-latki. W 2018 roku wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", ale to nie był jej pierwszy udział w programie rozrywkowym. Internauci z znaleźli nagranie jej występu sprzed lat. 

ZOBACZ: Adriana Kalska w niebieskich włosach. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, ale fani nie są zachwyceni. Skomentował też Piotr Stramowski

Adriana Kalska w "Szansie na sukces"

W kultowym programie muzycznym karierę zaczynały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Justyna Steczkowska, Margaret czy Natalia Szroeder. 25-letnia Kalska w 2011 roku była na piątym roku Akademii Teatralnej w Krakowie. Wystąpiła w odcinku z piosenkami Andrzeja Zauchy, w 20. rocznicę tragicznej śmierci artysty. Wykonała w "Szansie na sukces" utwór "Byłaś serca biciem". 

Zobacz wykonanie Adriany Kalskiej:

 

Aktorka od tego występu przeszła ogromną metamorfozę. Zrzuciła kilka kilogramów, zmieniła kolor i długość włosów, a także styl ubioru.

Jak Wam się podoba to wykonanie?

DK

Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Zobacz wideo
Więcej o: