Brad Pitt zapoznał dzieci z nową partnerką. Co na to Jolie? "Angelina jest wściekła"

Brad Pitt i Alia Shawkat są parą, a kolejnym etapem w ich relacji było poznanie dzieci aktora. Była żona gwiazdy nie jest z trego zadowolona.

Brad Pitt stara się utrzymywać dobre relacje z dziećmi. Jego 56. urodziny i święta Bożego Narodzenia spędzi tylko z trójką z nich. Media zza oceanu podają, że pociechy aktora miały już poznać nową dziewczynę taty. 

Brad Pitt przedstawił dzieci Alii Shawkat 

Portal Gossip Cop podaje, że Shawkat poznała pięcioro z sześciorga dzieci Pitta. Najstarszy syn aktora Maddox, studiuje obecnie w Korei Południowej. Przytaczana jest opinia źródła z otoczenia pary, która uważa, że dzieci aktora polubiły jego nową dziewczynę, ale Angelina Jolie jest wściekła.

Jest wyjątkowo opiekuńcza, a żadna kobieta nie będzie wystarczająco dobra, aby zostać dobrą macochą w jej oczach - zwłaszcza tak szybko. Angelina jest wściekła! - twierdzi anonimowy informator. 

Tabloid podaje, że dzieci Pitta spotkały Shawkat kilka miesięcy temu, gdy jeszcze ją poznawał. Aktorka podobno spędza z nimi coraz więcej czasu. Podobno Shiloh bardzo polubiła Alie, bo mają takie samo poczucie humoru, a Zahara uwielbia jej styl. 

Myślicie, że Angie w końcu zaakceptuje nową miłość byłego męża?

DK

Sprawdź, jak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

Zobacz wideo
Więcej o: