Małgorzata Rozenek w ciąży. Znamy płeć dziecka! Wiadomo też, w którym miesiącu jest prezenterka

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Starania o dziecko przyniosły wymarzony przez nią i Radosława Majdana skutek. Tygodnik "Party" dowiedział się, w którym miesiącu jest przyszła mama oraz jakiej płci będzie pierwszy wspólny potomek małżonków.

W niedzielny wieczór media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosną nowinę szybko potwierdził Radosław Majdan, który w poście na Instagramie przyznał, że ich rodzina w przyszłym roku się powiększy i korzystając z okazji podziękował żonie za ten piękny dar. Fani małżonków zastanawiają się, w którym miesiącu jest przyszła mama.

Małgorzata Rozenek - w którym jest miesiącu i jakiej płci będzie jej dziecko?

Do takich informacji dotarł magazyn "Party". Podaje, że Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu, a więc pierwsze wspólne dziecko "Perfekcyjnej" i byłego bramkarza przyjdzie na świat w czerwcu 2020 roku. Co więcej, znana jest także płeć maluszka. Okazuje się, że w rodzinie Majdanów pojawi się kolejny chłopiec! Nie tylko przyszli rodzice cieszą się, że wreszcie spełniło się ich marzenie. Także synowie Małgorzaty, czyli 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz, są bardzo szczęśliwi i dbają o mamę.

Podczas jednego z badań szczęśliwi rodzicie dowiedzieli się, że będą mieli synka! To już pewne! - podaje magazyn.

Małgorzata Rozenek na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP z synamiMałgorzata Rozenek na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP z synami Fot. AKPA.pl

Informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan poruszyła fanów celebrytki. Wszystko przez to, że dziecko było największym marzeniem małżonków. Przeszli też trudną drogę - dwukrotnie nie udały się próby in vitro. Głośno mówili o tym, że będą się starać do końca tego roku, a jeśli się nie uda, to będą myśleć o adopcji. Jednak ich marzenie się spełniło i w przyszłym roku zostaną wymarzonymi rodzicami:

Zobacz wideo

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: