Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad córką. "Kocham jej ciekawe duże oczy". Zdradziła też, co Emilia dostanie na święta

Agnieszka Kaczorowska we wzruszającym wpisie wymieniła rzeczy, które kocha w córce. Lista jest długa i rozczulająca.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła swoje pierwsze dziecko. Córka tancerki otrzymała klasyczne imię - Emilia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy i regularnie pojawia się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda dba jednak o to, żeby nie pokazać twarzy dziecka w sieci.

Agnieszka Kaczorowska o prezencie świątecznym dla Emilii

Tancerka regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych trudy i uroki macierzyństwa. Ostatnio znów pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córką. Tym razem okrasiła je wzruszającym opisem, w którym wymieniła, co kocha w półrocznej Emilii. Lista jest długa!

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój - wymieniła.

Jako że zbliża się Boże Narodzenie, gwiazda poruszyła też temat świątecznych prezentów. Przyznała, że najlepsze, co rodzic może dać dziecku to czas. Dlatego też planuje kupić Emilii rzeczy, "które mogą ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju".

A Wy macie już kupione prezenty?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie:

Więcej o:
Komentarze (21)
Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad córką. "Kocham jej ciekawe duże oczy". Zdradziła też, co Emilia dostanie na święta
Zaloguj się
 • Gość: Ui

  Oceniono 7 razy 5

  A co jak Emi wiejdzie na istagram matki i przeczyta co dostanie na święta? Przecież ona jest tak wybitna że na pewno umie już czytać i prowadzi własny ista.

 • Gość: Matka

  Oceniono 4 razy 4

  Och ach nie mogę to wszystko uwierzyć! Matko święta Bożenko! PS
  Napisz jak wygląda prawdziwe życie z niemowlakiem, codzienność... A sorry Ty widzisz się z dzieckiem max cztery godziny dziennie, to może i jest rozowiutko i słodziutko do zwymiotowania.

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 4

  No i co w związku z tym?

 • Gość: Żałosna

  Oceniono 9 razy 3

  Pustak z łysym pelątkiem

 • Gość: Amen

  Oceniono 4 razy 2

  Niech się już rozpłynie i ślad po niej zaginie

 • Gość: Iza

  Oceniono 2 razy 2

  Dziecko jak dziecko....zwyczajne

 • Gość: Kasia

  Oceniono 8 razy 2

  Zazdrośni nie bądź śmieszna życie z dzieckiem to nic fajnego.
  Gadanie o dzieciach jest żałosne.

 • Gość: tomala

  Oceniono 1 raz 1

  No bo to tak już jest, że tylko miłość do dziecka wyznana całemu światu jest prawdziwa i ważna. My, szare matki, nie potrafimy przecież kochać. Do tego trzeba być co najmniej celebrytą i dzielić się każdym pierdnięciem swojego wyjątkowego dziecka całemu światu.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 1

  Mam to w dvpie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX