Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad córką. "Kocham jej ciekawe duże oczy". Zdradziła też, co Emilia dostanie na święta

Agnieszka Kaczorowska we wzruszającym wpisie wymieniła rzeczy, które kocha w córce. Lista jest długa i rozczulająca.

Agnieszka Kaczorowska pod koniec lipca urodziła swoje pierwsze dziecko. Córka tancerki otrzymała klasyczne imię - Emilia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy i regularnie pojawia się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda dba jednak o to, żeby nie pokazać twarzy dziecka w sieci.

Agnieszka Kaczorowska o prezencie świątecznym dla Emilii

Tancerka regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych trudy i uroki macierzyństwa. Ostatnio znów pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córką. Tym razem okrasiła je wzruszającym opisem, w którym wymieniła, co kocha w półrocznej Emilii. Lista jest długa!

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój - wymieniła.

Jako że zbliża się Boże Narodzenie, gwiazda poruszyła też temat świątecznych prezentów. Przyznała, że najlepsze, co rodzic może dać dziecku to czas. Dlatego też planuje kupić Emilii rzeczy, "które mogą ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju".

A Wy macie już kupione prezenty?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie:

Zobacz wideo
Więcej o: