Jolanta Kwaśniewska oceniła postawę Agaty Dudy. Pierwsza dama nie będzie zadowolona. "Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku"

Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem audycji w Radio Zet. Podczas wywiadu prowadząca nie omieszkała podpytać swojego gościa o Agatę Dudę. Ta odpowiedziała krótko, a jednak dosadnie.

Jolanta Kwaśniewska przez dziesięć lat reprezentowała nasz kraj jako żona urzędującego wówczas prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jej działalność społeczna była na tyle intensywna, że w rankingach na najlepszą pierwszą damę nieustannie wygrywa. W najnowszym wywiadzie odniosła się do działalności żony Andrzeja Dudy

Jolanta Kwaśniewska mocno o Agacie Dudzie

Działalność Agaty Dudy od samego początku budzi mieszane uczucia wśród opinii publicznej. Urzędującej pierwszej damie zarzuca się, że nie zabiera stanowiska w wielu ważnych sprawach m.in. dotyczących spraw kobiet, strajku nauczycieli, czy niepełnosprawnych. Jolanta Kwaśniewska była gościem Radia Zet i w rozmowie z Beatą Lubecką wyraziła swoje zdanie na temat Agaty Dudy. Jej wypowiedź jest krótka, jednak dosadna. 

Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach - skwitowała Kwaśniewska. 

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego opowiedziała także o tym, jaki styl życia prowadzą z mężem:

My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia - zdradziła.

Nawiązała też do popularnych memów, których bohaterem jest jej mąż. Wyznała, że Aleksander Kwaśniewski "ma nietolerancję alkoholu i nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi".

Patrząc na poczynania Agaty Dudy, trudno nie zgodzić się z Kwaśniewską. Myślicie podobnie?

Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony:

RG

Więcej o:
Komentarze (447)
Jolanta Kwaśniewska oceniła postawę Agaty Dudy. Pierwsza dama nie będzie zadowolona. "Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku"
Zaloguj się
 • Gość: MalMol

  Oceniono 301 razy 225

  Jolanta Kwaśniewska jest ciepłą, wspaniałą kobietą, prezydentowa Dudowa kwaśną żoną swojego męża, niezbyt estetycznym wieszakiem na "stylizacje" kupowane z naszych podatków. Wszystko w temacie.

 • Gość: stop klakierom paproty

  Oceniono 223 razy 155

  Hłe, hłe. Może świetnie się prezentuje ale wyjątkowo staro. Jolka mogłaby być matką Agaty a nie wygląda dużo starzej. Hłe, hłe.

 • eva01

  Oceniono 178 razy 150

  Pierwsza dama, czyli żona prezydenta reprezentuje kobiety w kraju. Pani Duda reprezentuje tylko kreacje. Nie śledzę jej tzw. kariery, ale proszę mi przypomnieć ile wywiadów udzieliła, ile razy wypowiadała się po stronie polskich kobiet???????

 • js08836

  Oceniono 188 razy 136

  1 dama rozmawia coraz innymi strojami. Nic nie musi mówić, sukienki mówią za nią. Stroje służą do chowania się za nimi. Co można jej wytknąć, to ma fatalny makijaż, który postarza ją kilka lat. Wygląda starzej od męża. Osobiście wolałby jej skromniejsze kreacje a w zamian, aby miała coś sensownego do powiedzenia w przeciwieństwie do męża.

 • Gość: jasio

  Oceniono 154 razy 122

  Nie wiadomo co myśli bo się nie wypowiada nie mając swojego zdania .Wałęsa , Kaczyński , Komorowski też jako prezydenci nie błyszczeli za to mieli żony z jajami

 • Artur Kępka

  Oceniono 153 razy 109

  Kurde mam wrazenie ze na tym zdjeciu agata jest chyba statsza od jolki ! Co to sie kurna porobilo ! Tam taki stres czy jak przy tym andrzeju ??

 • Gość: dodu.y

  Oceniono 124 razy 102

  W tym przypadku-jaki prezydent taka żona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX