Klaudia El Dursi na stałe zagościła w show-biznesie. Modelka pojawiła się na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Od zakończenia programu "Top model" Klaudia El Dursi coraz częściej pokazuje się na ściankach i galach. Tym razem mogliśmy ją zobaczyć na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa".

Sławę Klaudii El Dursi przyniósł udział w programie "Top model". Mimo wieku (była jedną z najstarszych uczestniczek), od początku była faworytką jury. Niestety, odpadła tuż przed wielkim finałem.

Klaudia El Dursi przyjaźni się z Natalią Siwiec

Modelka jednak nie zwalnia tempa i jako jedna z niewielu uczestników programu na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Pokazywała się już na wielu galach i ściankach, przy okazji stając się ulubienicą fotoreporterów.

W czwartek mogliśmy ją zobaczyć na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", gdzie pokazała się u boku takich celebrytów jak Natalia Siwiec czy Blanka Lipińska. Klaudia na tę okazję wybrała klasyczny czarny kombinezon, w którym prezentowała się bardzo elegancko. 

Nic dziwnego, że Klaudia wybrała akurat tę imprezę tego dnia. Nie jest bowiem tajemnicą, że modelka od dawna przyjaźni się z Natalią Siwiec, która gra jedną z ról. Z pewnością chciała nie tylko zobaczyć ją na wielkim ekranie, ale i jednocześnie wesprzeć swoją obecnością. Później na instagramowym profilu wstawiła relację, na której widać jak bawią się razem.

Klaudia El Dursi Natalia SiwiecKlaudia El Dursi Natalia Siwiec Fot. Klaudia El Dursi - Instagram

Klaudia El Dursi nie po raz pierwszy próbuje swoich sił w show-biznesie. Lata temu, niestety bez powodzenia, również próbowała zaistnieć. Najpierw wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya", później została jedną z "Wodzianek" w programie Kuby Wojewódzkiego.

BO

Zobaczcie Klaudię El Dursi w Kole Plotka!

Więcej o:
Komentarze (17)
Klaudia El Dursi na stałe zagościła w show-biznesie. Modelka pojawiła się na premierze filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"
Zaloguj się
 • Gość: hoh

  Oceniono 12 razy 12

  Ziomalka Siwiec i juz wiadomo co to za “modelka” ;)

 • Gość: hallo

  Oceniono 14 razy 10

  I OTO CHODZIŁO WCISNĄĆ MAŁO ZNANĄ LASKĘ DO SHOW-BIZNESU

 • timbwolf3

  Oceniono 8 razy 8

  Kiedy wycieczka do Dubaju ?

 • Gość: lena

  Oceniono 6 razy 6

  Kreacja na ,,gwiazdę,, jak u siwiec tylko zamiast opłaconego fotogrfa było wciśnięcie do programu i reszta sama się kula przy pomocy znajomych. Taka sama ustawka jak wygrana Kamila w BB.(bo pewnie wygra)

 • Gość: Marcin

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, że w dzisiejszych czasach, Kobieta zamiast poziomu intelektualnego, mądrości pokazuje się nago w czasopismach aby być sławną. Świat upadł na psy.

 • Gość: Asia

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest cudowna normalna zwykła dziewczyna nie zadziera nosa i do tego jest prześliczna

 • Gość: Widz

  Oceniono 1 raz 1

  A innych uczestników nie było, że tylko promujące jedną?

 • Gość: Natalia

  Oceniono 3 razy 1

  Kurcze ale ona jest ładna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX