Dominika Zasiewska pokazała nową fryzurę. Wodzianka skusiła się na nietypowy zabieg, a efekt robi wrażenie

Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka Kuby Wojewódzkiego, pochwaliła się nową fryzurą. Metamorfoza celebrytki robi wrażenie.

Dominika Zasiewska zdobyła popularność kilka lat temu jako Wodzianka u Kuby Wojewódzkiego. Mimo że już zniknęła z show-biznesu i pojawia się na pierwszych stronach gazet co jakiś czas w związku z różnymi skandalami (ostatnio z aferą związaną z Krzysztofem Rutkowskim), to jednak wciąż jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie właśnie pochwaliła się nową fryzurą. Jej metamorfoza robi wrażenie.

Wodzianka pokazała nową fryzurę

Do tej pory Dominika Zasiewska kojarzyła się z ciemnymi bujnymi lokami. Okazuje się, że nie ma już po nich śladu, bo Wodzianka poddała się zabiegowi o nazwie nanoplastia. Zabieg sprawił, że jej włosy znacznie się rozjaśniły i stały się proste.

Efekt przed i po. Z góry uprzedzę pytania i tak, nanoplastia rozjaśniła mi włosy ale nowy kolor bardzo mi się podoba. Moje włosy oprócz tego ze są kręcone, zawsze były bardzo suche, są tez mega gęste i grube. Nie mam z nimi łatwo. Wiele razy nie pomagała nawet keratyna - napisała Wodzianka na Instagramie.
 

Nanoplastia, choć brzmi tajemniczo, jest po prostu zabiegiem, który prostuje włosy. Od jakiegoś czasu jest hitem poza granicami naszego kraju, a teraz zdobywa coraz większą popularność w Polsce i zaczyna konkurować z popularnym keratynowym prostowaniem włosów. Zabiegi są do siebie podobne, ale to, co je od siebie różni, to fakt, że w nanoplastii używane produkty są pozbawione formaldehydów, czyli nie są szkodliwe dla zdrowia. Co ciekawe, z zabiegu mogą korzystać nawet kobiety w ciąży.

Podoba się wam metamorfoza Wodzianki?

KM

Niedawno Wodzianka pochwaliła się synem na Instagramie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.