Kolejny cios dla Brada Pitta. Dzieci nie chcą spędzić z nim świąt. "Maddox i Pax nie mają z nim żadnej relacji". Nie tylko oni się od niego odwrócili

Te święta nie będą dla Brada Pitta zbyt szczęśliwe. Jego dzieci nie chcą spędzić z nim Bożego Narodzenia.

Ostatnie miesiące dla Brada Pitta zdecydowanie nie są łatwe. I już nie mamy tutaj na myśli głośnego rozwodu z Angeliną Jolie, która złożyła pozew po kłótni na pokładzie samolotu. Już kilkukrotnie zagraniczne media informowały o coraz to nowych romansach znanego aktora. Jak się okazuje końcówka roku też nie będzie należała do najłatwiejszych.

Brad Pitt nie spędzi świąt z dziećmi?

Jak donosi informator "Us Weekly" najstarsze dzieci Pitta i Jolie nie spędzą świąt ze swoim ojcem. Już jakiś czas temu pisaliśmy, że Maddox jest skłócony z Bradem i nie uznaje go za ojca. Podobno również  młodszy syn Pax, nie dogaduje się z nim.

Brat Maddoxa, Pax, nie ma w tym momencie żadnej relacji z Bradem - podaje portal Cosmopolitan.

Jeśli chodzi o Zaharę to jej związek z Pittem nie jest do końca jasny. Jednak z tego, co podają zagraniczne media, również ona nie ma zamiaru spędzić świąt z aktorem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brad Pitt w szczerym wywiadzie dla "New York Times". Aktor przyznał się do palenia trawki. Opowiedział również o rzekomych romansach

Angelina Jolie na czerwonym dywanieAngelina Jolie na czerwonym dywanie East News

Źródło twierdzi za to, że Boże Narodzenie spędzą z nim najmłodsze dzieci - Shiloh, Knox i Vivienne. Brad z ekscytacją myśli o zbliżającym się wydarzeniu.

Ma nadzieję, że będą chciały zostać u niego na noc, ale naprawdę nie może się doczekać Wigilii z nimi - twierdzi informator.

Całą historię związku Brada i Angeliny zobaczycie tutaj:

Myślicie, że stosunki w rodzinie Pitt-Jolie rzeczywiście są tak napięte? Pytanie, czy uda się Bradowi odbudować relacje ze swoimi dziećmi.

KB

Więcej o:
Komentarze (34)
Kolejny cios dla Brada Pitta. Dzieci nie chcą spędzić z nim świąt. "Maddox i Pax nie mają z nim żadnej relacji". Nie tylko oni się od niego odwrócili
Zaloguj się
 • Gość: Lena

  Oceniono 61 razy 57

  Brad, ja mogę z Tobą spędzić święta 🙋🏻

 • Gość: Leon

  Oceniono 33 razy 25

  Brad - dzięki za ostatnią rolę w filmie Tarantino. Byłeś wielki. Reszta jest tylko dodatkiem do Twojej historii........

 • Gość: aaa

  Oceniono 55 razy 11

  De facto to nie są jego dzieci; dla nich ważna jest kasa i wszelkie profity, a tego boją się stracić gdyby sprzeciwili się Angelinie. Rodzone dzieci ciągna do ojca.

 • kisssmyass

  Oceniono 24 razy 10

  manipulacje mamusi. Ale nic to, jak dojrzeją to same będą uciekać do niego od mamusi.

 • jango33

  Oceniono 10 razy 6

  Kaz tez przygarnął sierotkę i tak mu podziękowała.

 • Gość: Bea

  Oceniono 25 razy 5

  Ważne że jego biologiczne dzieci chcą z nim spędzić święta. Reszta się nie liczy. Więc wesołych świąt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX