Harry Styles został spytany o związek z Kendall Jenner. Wolał zjeść rybią spermę, zamiast szczerze odpowiedzieć

Harry Styles i Kendall Jenner wystąpili w programie "The Late Late Show". Aktor miał odpowiedzieć na pytanie dotyczące jego związku z modelką.

O związku Harry'ego Stylesa i Kendall Jenner było głośno parę lat temu. Choć paparazzi wielokrotnie przyłapywali ich razem, para nigdy oficjalnie nie potwierdziła związku. Teraz Harry zdecydował, że woli zjeść rybią spermę, zamiast odpowiadać na trudne pytania o przeszłość.

Harry Styles wystąpił w programie "The Late Late Show"

Harry Styles i Kendall Jenner wystąpili razem w zabawie "Spill your guts" w programie "The Late Late Show". Podczas programu zaproszeni goście odpowiadają na niewygodne pytania. Jeżeli nie udzielą odpowiedzi, zgodnie z zasadami gry, muszą zrobić ohydne rzeczy, np. zjeść jądra byka czy spermę dorsza.

Zabawa wydaje się okrutna, jednak gwiazdy same decydują się na udział w programie. Przygotowując pytania dla Stylesa i Jenner, prowadzący James Corden nie zapomniał o ich przelotnym romansie. Pierwsze pytanie, jakie usłyszał artysta od Kendall, brzmiało: "Która z twoich piosenek napisana była z myślą o mnie?".

Harry był tak zaskoczony, że jedyne co z siebie wydusił, to słowa "O Boże" i schował twarz w dłoniach. Karą za pominięcie tego pytania było skosztowanie spermy dorsza. Aktor długo zastanawiał się nad odpowiedzią, jednak po długich rozmyślaniach postanowił.... zjeść nasienie ryby. 

Harry Styles zjadł nasienie ryby

Piosenkarz nie zapomniał również o sytuacyjnym żarciku. Gdy skubnął nasienie dorsza, sparafrazował jedno z najsłynniejszych na całym świecie zdań:

Wypluć czy przełknąć? Oto jest pytanie!
 

Harry Styles w końcu się przemógł i zjadł całe "danie", które mu zaserwowano. 

Przypomnijmy, że pierwsze plotki o Harrym i Kendall pojawiły się w 2014 roku. Zaraz potem zostali przyłapani na wakacjach. We wrześniu 2016 roku para widziana była po raz ostatni na wspólnym obiedzie. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć największe skandale seksualne w Hollywood. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.