Katarzyna Skrzynecka zaliczyła kilka wpadek modowych. Tym razem jednak wyglądała świetnie. Co za figura!

Katarzyna Skrzynecka zadała szyku na premierze najnowszej sztuki w Teatrze Kamienica. Aktorka na tę okazję wybrała sukienkę, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

Katarzyna Skrzynecka ma na swoim koncie kilka wpadek modowych, o których raczej chciałaby zapomnieć. Aktorka jednak ostatnio bardzo schudła i powoli zaczyna zmieniać swoją garderobę, jednocześnie stawiając na bardziej eleganckie i dopasowane stylizacje. Teraz dała temu wyraz. Skrzynecka zachwyciła bowiem na premierze sztuki "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" w Teatrze Kamienica, gdzie pojawiła się u boku męża.

Odmieniona Katarzyna Skrzynecka 

Katarzyna Skrzynecka na premierze w Teatrze Kamienica pozowała w czerwonej dopasowanej sukience. I to był strzał w dziesiątkę. Taki prosty krój kreacji najlepiej sprawdza się przy sylwetce aktorki, zwłaszcza teraz, kiedy Skrzynecka schudła i może pochwalić się pięknym wcięciem w talii. 

Aktorka uzupełniła stylizację o błyszczącą kopertówkę i bordowe sandały na obcasie. Całość wyglądała fantastycznie. Może poza małym szczegółem - Skrzynecka mogła bowiem wybrać inne rajstopy. Te ze wzorkiem psuły nieco efekt. 

Trzeba też dodać, że aktorka postawiła na wieczorowy makijaż. Mocno podkreśliła oczy i kości policzkowe. Delikatnie podkreśliła natomiast usta. I jak podoba Wam się w takim wydaniu?

AG 

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Zobacz wideo
Więcej o: