Brad Pitt w szczerym wywiadzie dla "New York Times". Aktor przyznał się do palenia trawki. Opowiedział również o rzekomych romansach

Brad Pitt przez lata miał doskonały wizerunek, który co jakiś czas zostaje nadszarpnięty przez tabloidy, które dokładają mu kolejnych romansów. W rozmowie z "New York Times" rozwiewa wszelkie plotki i wspomina początki swojej kariery.

Brad Pitt na świeczniku mediów pojawia się przy okazji nowych produkcji, w których gra lub kiedy u jego boku pojawia się nowa kobieta. Przypomnijmy, że w 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew rozwody po kłótni na pokładzie samolotu. Od tego momentu wielokrotnie plotkowało się o tym, że Pitt spotyka się potajemnie z Jennifer Aniston, którą zresztą swego czasu zostawił dla Jolie. Niedawno media obiegła informacja, że Brad umawia się z projektantką biżuterii Sat Hari Khalsy, a chwilę później z aktorką Alią Shawkat. Jaka jest prawda? W najnowszym wywiadzie dla "New York Times" wyznaje, jak było i jest naprawdę. 

Brad Pitt zaprzecza romansom? 

Choć większa część wywiadu dziennikarza "New York Times" z Bradem Pittem dotyczyła jego pracy zawodowej, to mimo wszystko udało się z aktora wyciągnąć kilka ciekawych informacji. Pod jednym z  pytań Pitt przyznał, że od 15 lat nie czyta gazet. Dlaczego tego nie robi? 

Przestałem czytać całą prasę w 2004 roku. Nie tylko recenzje. Mam na myśli jakikolwiek magazyn w gabinecie lekarskim. (...) Pojawiały się tam informacje o niektórych moich decyzjach i wyborach w pracy, w życiu i nie uważam, żeby to było w jakikolwiek sposób pomocne.

Dziennikarz postanowił ciągnąć ten wątek i przyznał, że ludzie zawsze mówią, że nie czytają o sobie, ale on w to nie wierzy. Na to Brad postanowił opowiedzieć mu o domniemanych romansach, których w ostatnim czasie miało być przynajmniej kilka. 

Nie wiem, ile kobiet powiedziało, że umawiałem się z nimi przez ostatnie dwa lub trzy lata, ale żadna z nich nie jest prawdą. Może coś palnąłem, ale może to nic nie znaczy - mówi Pitt.
 

Aktor zdradził również, że zaprzestał interesowania się tym, co pisze o nim prasa, po tym jak pojawił się na okładce "USA Today". Był wtedy z siebie bardzo dumny, w końcu były to początki jego kariery. Do czasu, kiedy okładkę ze swoją podobizną z tego samego czasopisma zobaczył u kolegi w kuwecie jego kota. 

Brad Pitt przyznaje się do palenia marihuany

W rozmowie pojawia się również temat wyglądu Brada Pitta. Aktor przyznał, że swego czasu patrzył na swoje zdjęcia i myślał sobie: Ten dzieciak wygląda dobrze. W głębi duszy tak się nie czuł. W dalszej części rozmowy przyznał się do palenia marihuany. 

Spędziłem większość lat 90. ukrywając się i paląc trawkę.

Brad Pitt w New York TimesBrad Pitt w New York Times Jack Davison, New York Times

Brad Pitt głośno mówi również o tym, że w pewnym momencie dotarł do miejsca, w którym czuł się uwięziony. Dopiero teraz zaczyna powoli wychodzić na prostą. 

Potem dotarłem do miejsca, w którym wiedziałem, że się uwięziłem. Teraz wychodzę i żyję życiem i ogólnie ludzie są całkiem fajni - przyznaje w rozmowie z "New York Times".

Zobaczcie historię miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dlaczego para się rozwiodła? 

Zobacz wideo