Charlize Theron w odważnej i seksownej kreacji. W takim wydaniu już dawno jej nie widzieliśmy

Charlize Theron zaszalała na premierze filmu "Gorący Temat". Aktorka wybrała obłędną stylizację, która idealnie podkreśliła jej smukłą sylwetkę.

Charlize Theron 10 grudnia pojawiła się na premierze filmu "Gorący Temat" (oryg. "Bombshell") w Regency Village Theatre w Westwood. Aktorka pozowała na czerwonym dywanie i wyglądała fenomenalnie. Zdecydowanie to ona była gwiazdą wieczoru, przyćmiła nawet Margot Robbie czy Nicole Kidman

Charlize Theron w odważnej małej czarnej

17 stycznia do polskich kin trafi film "Gorący temat", opowiadający o historii kobiet, które przeciwstawiły się toksycznej atmosferze panującej w stacji informacyjnej Fox News. Jednak światowa premiera filmu miała miejsce już 10 grudnia. Pojawiły się na niej takie sławy, jak Charlize Theron, Margot Robbie, Alice Eve, Nicole Kidman czy John Lithgow. Całą uwagę skradła jednak pierwsza z wymienionych gwiazd - Charlize Theron, która prezentowała się kapitalnie. 

44-letnia aktorka wybrała na tę okazję czarną, dopasowaną sukienkę. Kreacja była bardzo odważna, a zarazem seksowna. Theron odsłoniła wszak nie tylko swoje zgrabne nogi, ale też postawiła na mocny dekolt. Całość zestawiła z ciemnymi szpilkami i niebanalnymi kolczykami. Uwagę zwracał również elegancki makijaż gwiazdy. 

A jak Wam podoba Charlize Theron w takiej odsłonie? Nam wydaje się, że czas zatrzymał się dla aktorki.

AG 

"Bombshell" - zwiastun, a w nim Charlize Theron jako Megyn Kelly:

Zobacz wideo
Więcej o: