Patrycja Sołtysik opowiedziała o zagrożonej ciąży. Dowiedziała się o niej tuż przed świętami. "Lekarze nie dawali większych czas"

Żona Andrzeja Sołtysika zwierzyła się z problemów zdrowotnych, z jakimi borykała się, gdy była w ciąży. Jej stan był na tyle poważny, że życie dziecka było zagrożone.

Patrycja Sołtysik popularność w polskich mediach zdobyła jako żona o 25 lat starszego prezentera, Andrzeja Sołtysika. Skupia się przede wszystkim na byciu mamą, jednak prowadzi również bloga, w którym opisuje kulisy swojego macierzyństwa i życia u boku Andrzeja. Tym razem poruszyła mocny temat - zagrożonej ciąży. 

Pati Sołtysik miała zagrożoną ciążę

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Patrycja Sołtysik wróciła wspomnieniami do 2014 roku, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Okazuje się, że nie mogła cieszyć się jak inne przyszłe mamy, ponieważ od samego początku ciąża była zagrożona. 

Kiedy w grudniu 2014 roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży i właśnie w tym przedgwiazdkowym okresie rozpoczęła się najtrudniejsza w moim życiu walka o utrzymanie zagrożonej ciąży. Kiedy wigilię oraz całe święta nie wolno mi było wstać z łóżka… marzyłam, że jeśli uda się mimo wszystko (choć lekarze nie dawali większych szans) to w następnym roku będę celebrować gwiazdkę z dzidziusiem jak nigdy wcześniej - wspomina Sołtysik.

Na szczęście życzenie Patrycji się spełniło i w tym roku już po raz piąty będzie świętowała nie tylko z mężem a również z synem.

Patrycja Sołtysik bez makijażu. Włączyła się w głośną akcję:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: