Tomasz Sekielski bardzo schudł. Nie przypomina już siebie. Fani w szoku: Ależ z Pana ciacho!

Tomasz Sekielski bardzo schudł. Dziennikarz pochwalił się na Instagramie swoją metamorfozą. Fani są jednomyślni - teraz wygląda kapitalnie.

Tomasz Sekielski w sierpniu tego roku przeszedł operację zmniejszania żołądka. Ta w połączeniu ze zdrowym trybem życia, odpowiednią dietą i ćwiczeniami przyniosła już ogromne efekty. Dziennikarz niejednokrotnie przyznawał, że walka z nadprogramowymi kilogramami jest tak naprawdę walką o zdrowie, a nawet życie. Nie krył też, że "zajadał stres" i był uzależniony od jedzenia. 

Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było przejadanie się. Mam nadzieję, że moim nowym uzależnieniem będą treningi! - powiedział w "Dzień dobry TVN.

Tomasz Sekielski w nowej odsłonie

Tomasz Sekielski pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, jak bardzo schudł. 

Dzień bez sesji zdjęciowej jest dniem straconym - napisał pod fotografią. 
 

Tomasz Sekielski schudł, a fani komentują

Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna, a Tomasz Sekielski wygląda teraz bardzo korzystnie. Z taką opinią zgadzają się również fani publicysty. W komentarzach nie szczędzili mu bowiem komplementów. 

Jaki szczupły. Super.
OMG, proszę Pana, ależ z Pana ciacho!
Wyglądasz doskonale.
Szacun, Panie Tomku - pisali.

A jak Wam podoba się Tomasz Sekielski w takiej odsłonie? My jesteśmy pod wrażeniem, tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, ile pracy i wyrzeczeń kosztowała Tomasza Sekielskiego ta przemiana.

AG 

Sekielski: Chciałem, żeby po naszym filmie zaczęła się dyskusja. I tak się stało, i to w samym Kościele:

Zobacz wideo