Julia Wieniawa zagra w filmie Blanki Lipińskiej? "Chyba coś z tego będzie". Ich wspólne zdjęcie mówi wiele

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska spotkały się podczas premiery filmowej w Gdyni. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo panie coś razem zmajstrują.

Julia Wieniawa w filmie Blanki Lipińskiej? To całkiem możliwie. Najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła Lipińska w mediach społecznościowych tylko podsyca plotki na ten temat.

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska planują wspólny projekt

Julia Wieniawa pojechała do Gdyni na premierę horroru, w którym zagrała - "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Na tej samej imprezie pojawiła się również Blanka Lipińska, która obecnie jest w ferworze prac nad trzema filmami, powstającymi na podstawie jej książek. Obie panie miały okazję się spotkać po premierze, co zrelacjonowała Blanka na swoim InstaStories. Podpis, jaki zamieściła jest intrygujący.

...coś z tego będzie - napisała Lipińska. 

Czyżby była to zapowiedź współpracy pomiędzy Blanką a Wieniawą? Przypomnijmy, że Lipińska w ciągu najbliższych dwóch lat będzie kręciła filmy na podstawie swoich książek. Pierwsza część jest już gotowa, a przed nią kolejne dwie. Myślicie, że możemy się spodziewać Wieniawy w obsadzie nadchodzących produkcji? 

Julia Wieniawa zagrała w horrorze. Sprawdź zwiastun:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: