Małgorzata Rozenek podjęła ostateczną decyzję odnośnie trzeciej ciąży i wyznaczyła termin. Wtedy przestanie się starać o dziecko

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu dla tygodnika "Twoje Imperium", w którym opowiedziała o swoich planach odnośnie trzeciej ciąży.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywają, że ich wielkim marzeniem jest wspólne dziecko. Od jakiegoś czasu starają się, "Perfekcyjna" poddaje się zabiegom in vitro. Niestety, jak na razie bezskutecznie. Jak się okazuje, małżonkowie wyznaczyli sobie termin, do którego będą walczyć.

Małgorzata Rozenek o trzeciej ciąży

O swoich ustaleniach Małgorzata Rozenek opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku - wyznała.

Nie bez znaczenia jest także wiek Małgorzaty Rozenek. Przyznała, że liczy się z tym, że czas upływa, a ona jest coraz starsza. W tym roku skończyła 41 lat i nie chce sytuacji, kiedy nie miałaby sił wychować dziecka.

Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat - powiedziała.

Już od jakiegoś czasu gwiazda głośno mówi o tym, że jeśli kolejne próby in vitro nie przyniosą efektu, w przyszłym roku para będzie rozważać adopcję.

AW

Więcej o: