Cindy Crawford niechętnie toleruje związek Kai Gerber i Pete'a Davidsona. Uważa, że jej córka jest za młoda na relację ze znanym playboyem

Związek Kai Gerber i Pete'a Davidsona budzi sporo emocji. Cindy Crawford i jej mężowi nie podoba się relacja ich 18-letniej córki i 26-leniego, byłego chłopaka Ariany Grande.

Romans Pete'a Davidsona i Kai Gerber rozgrzewa internet do czerwoności. Mama modelki, Cindy Crawford i jej mąż, przedsiębiorca Rande Gerber, nie są zadowoleni z tej relacji. Dlaczego?

Cindy Crawford nie pochwala związku córki

Osoba, która jest blisko z rodziną Crawford poinformowała, że modelka ma nadzieję na szybkie zakończenie romansu swojej córki. PageSix donosi, że według matki Kai ta relacja nie ma szans na przetrwanie, bo 18-latka wciąż podróżuje. Jej rodzice martwią się, ponieważ jest bardzo młoda, a jej chłopak ma na koncie wiele skandali.

Ma dopiero 18 lat i może być nieco naiwna. Ale jest bystrą dziewczyną z "głową na karku" i z rodziną, która ją wspiera - poinformowało źródło PageSix.

Pete Davidson zaczął spotykać się z Arianą Grande w maju 2018 roku i już w czerwcu się zaręczyli. Potem wytatuował sobie inicjały ukochanej na kciuku, a październiku 2018 roku para odwołała zaręczyny. Pete był również widziany z aktorką Kate Beckinsale, z którą spotykał się do kwietnia 2019. Teraz jest Kaią. W ciągu prawie 18 miesięcy aktor był w co najmniej trzech różnych związkach.

Źródło magazynu HollywoodLife informowało, że Davidson nie uważa się za playboya. 

Wie, że poprzednie związki stawiają go w złym świetle, gdy zaczyna spotykać się z kimś nowym. Do tej pory miał bardzo dobre relacje i stara się znaleźć tę jedyną. Nie zapominajmy, że chciał się ożenić z Arianą - powiedziała osoba z otoczenia Davidsona.

Kaia i Pete spotykają się od października. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta relacja. Może z czasem Cindy i Rande polubią wybranka córki. 

DK

Cindy Crawford ćwiczy z uniwersalną piłką lekarską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.