Klaudia Halejcio w blond włosach. Fani są zachwyceni. "Trochę jak Kim Kardashian, ale w pozytywnym znaczeniu". My mamy wątpliwości

Klaudia Halejcio zaskoczyła swoich fanów niemałą metamorfozą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w blond włosach. Czy gwiazda zdecydowała się na aż tak radykalną zmianę?

Do tej pory Klaudia Halejcio nie eksperymentowała aż tak ze swoją fryzurą. Największą zmianę, jaką jakiś czas temu poczyniła to skrócenie włosów do ramion. W  kwestii koloru pozostawała wierna brązom. Jednak w niedzielę na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma platynowe blond włosy. Fani nie kryją zachwytu. Czy gwiazda naprawdę przefarbowała włosy na blond? 

Klaudia Halejcio blondynką? 

Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas i na początku nabraliśmy się, że rzeczywiście Klaudia się przefarbowała. Po wnikliwym przeanalizowaniu podpisu i hashtagów dostrzegliśmy jednak, że prawdopodobnie Halejcio ma na głowie perukę. 

 

Fani nie szczędzą gwieździe komplementów i namawiają ją do tego koloru. 

Muszę przyznać, że wygląda Pani po prostu rewelacyjnie.
Ty nawet jak na łyso się obetniesz, to będziesz ładnie wyglądać.
Pięknie wyglądasz w tych włosach.
Pasuje, lepiej niż w dotychczasowych. Także farbuj.

Niektórzy uważają nawet, że Klaudia na zamieszczonych w sieci zdjęciach wygląda jak Kim Kardashian, ale zastrzegają, że w pozytywnym znaczeniu. W końcu Kim Kardashian nie zawsze jest godna naśladowania. 

Trochę jak #kimkardashian, ale w pozytywnym znaczeniu - komentują. 

Choć podobieństwo do amerykańskiej celebrytki rzeczywiście na tych zdjęciach jest widoczne, to mimo wszystko naszym zdaniem Klaudia wygląda lepiej w ciemnych włosach. A wy co o tym myślicie? 

Klaudia Halejcio gotowa na święta. Tak ozdobiła swój dom. Wygląda jak z bajki!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.