"DD TVN" reaguje na "atak paniki" Chajzera? W programie ponownie poruszono temat depresji. "Nie jestem ekspertem"

Wciąż nie opadły emocje po ostatnim "wyskoku" Filipa Chajzera. Prezenter podpadł widzom po tym, jak sparodiował na wizji osobę cierpiącą na ataki paniki.

Filip Chajzer od dawna polaryzuje widzów. Jedni go uwielbiają, a inni wprost przeciwnie. Ostatni "wyskok" prezentera nie spodobał się jednak nawet jego fanom. Chodzi o sparodiowanie osoby cierpiącej na ataki paniki. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Filip Chajzer zdążył już przeprosić za swoje żenujące zachowanie, jednak to nie do końca załagodziło sytuację. Jak podaje serwis "Wirtualne Media", do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło 18 skarg na prezentera. Oprócz tego internauci wystartowali również z petycją o usunięcie Chajzera z grona prowadzących "Dzień dobry TVN".

Filip Chajzer na poważnie o depresji

Wygląda na to, że stacja przejęła się zamieszaniem, jakie wywołał ich pracownik. Jednym z tematów poniedziałkowego wydania "Dzień dobry TVN" była depresja. Rozmowę ze specjalistą przeprowadzili Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Tym razem dziennikarz zachował się adekwatnie do sytuacji. Był poważny i zadawał odpowiednie pytania. Pokusił się nawet o szczere wyznanie.

Nie jestem ekspertem - powiedział.

Czyżby produkcja "DD TVN" chciała w ten sposób przekazać, że prowadzący jednak potrafią rozmawiać na delikatne tematy? Trudno nie zauważyć podobieństw między dzisiejszym wydaniem, a wspomnianym wcześniej. Ci sami prowadzący oraz podobna problematyka - zdrowie psychiczne. Tym razem wyszło przyzwoicie, ale to czas pokaże, czy widzowie zapomną o udawanym ataku paniki Filipa Chajzera.

Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (88)
"DD TVN" reaguje na "atak paniki" Chajzera? W programie ponownie poruszono temat depresji. "Nie jestem ekspertem"
Zaloguj się
 • Gość: -ta

  Oceniono 57 razy 43

  Czy kierownictwo TVN zamierza dalej się ośmieszać? Zatrudnili u siebie syna kumpla od reklam. Czy wygrał konkurs na stanowisko? Jakie jego cechy, których nie mieli konkurenci - poza wspomnianym ojcem celebrytą - sprawiły, że dostał tę robotę? Trudno mi uwierzyć, że wygrał jakikolwiek konkurs, bowiem wielokrotnie udowodnił, że jest niedojrzały psychicznie, choć fizycznie już się starzeje. Publiczne molestowanie kobiet i żarty na poziomie kilkulatka, jak się okazuje, nie wystarczą jednak, żeby TVN odsunął pana FCh od wizji i fonii. Taki "skazany na sukces" jest ten Filipek, natomiast widzowie, którzy jeszcze tolerują TVN, są skazani na Filipka.

 • Gość: Renia

  Oceniono 45 razy 37

  Kończ waść, wstydu oszczędź... Jako widz autentycznie czułam wstyd i zażenowanie z powodu tego pajaca. Myślę, że jeśli stacji zależy na oglądalności, to powinni się go pozbyć. Dam głowę, że jest więcej osób, które zmieniają kanał widząc tego pana.

 • bokaj

  Oceniono 25 razy 19

  "Jedni go uwielbiają, a inni wprost przeciwnie. "
  Podajcie te parę nazwisk tych, którzy "uwielbiają".
  Chciałbym poznać te osoby, sądzę że wiele czasu to nie zajmie.

  TVN nie odpuszcza. Kretyn jest nasz - będziemy kretyna lansować. Bo nasz.
  Mamy was, widzowie, w dudzie - i co nam zrobicie?

 • taroudant

  Oceniono 21 razy 19

  Dopiero teraz dociera do szerokiej publiczności, że ten karykaturalny ludzik jest wyjątkowo oślizgły i nikczemny. Wszędzie go pełno pod warunkiem, że są tam kamery. Powinien nosić legitymację honorowego czlonka (!) Pissu - pasuje do nich idealnie.

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 19 razy 15

  On się zachowuje jakby nie kumam o co chodzi
  Zachowuje się jak Wojewódzki. Tylko że Kuba jest inteligentny. No naprawdę on nie pasuje. Psuje cały program. Szkoda Pani Ohme

 • Gość: an

  Oceniono 23 razy 15

  Powinni go wywalic na zbity pysk !!!

 • Gość: kaja

  Oceniono 15 razy 13

  Można żartować z klasą a można jak prostak, Chajzer reprezentuje niestety drugą opcję. Ja rozumiem że czasami można popełnić jakąś gafę ale coś takiego w poważnej stacji po prostu nie wypada, zwłaszcza że problemy psychiczne dotykają coraz więcej ludzi, w tym dzieci i młodzież. Wstyd TVN!

 • Gość: niegość

  Oceniono 17 razy 13

  To, że tvp zatrudnia cringe'owe postaci typu Norbi, Brzozowski, Ogórek, to nie dziwne. Tam nie liczą się kompetencje, tylko światopogląd i wierność prezesowi. Ale że tvn, który uchodzi za telewizję premium dla zamożnego i wykształconego widzaz dużego miasta, trzyma takiego pajaca jak Chajzer, to niepojęte. Niebyt błyskotliwy, dowcipny na siłę, choć żałośnie w tym niezabawny, totalnie pozbawiony dystansu do siebie, 35 lat na karku, a mentalność nastolatka. Czasami myślę, że Chajzer, Jastrzębska i Wendzikowska są trzymani w ddtvn tylko dlatego, że są tani. Produkcja ma świadomość ich deficytów, ale cieszy się, że oszczędza na honorariach.
  Z kolei oni cieszą się, że mają jakąkolwiek robotę i nie pyszczą o podwyżki.

 • Gość: Anna

  Oceniono 21 razy 13

  Być takim blaznem w śniadaniowe, Jezu nie chciałabym tak pracować, wolę swoją spokojna pracę w biurze... Niż ponizqc się przed całą polska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX