Siwiec i Szroeder zagrały w filmie! Obie wcieliły się w dziewczyny gangsterów. Mamy mocne zdjęcia z planu [TYLKO U NAS]

Natalia Siwiec i Natalia Szroeder zagrały w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Produkcja wejdzie do polskich już w styczniu.

Po umocnieniu swojej pozycji w show-biznesie Natalia Siwiec uznała najwyraźniej, że jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe. Mowa o kinie. Celebrytkę już niebawem będziemy oglądać w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Obok niej na ekranie pojawi się też inna debiutantka - Natalia Szroeder.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - o czym jest ten film?

O filmie po raz pierwszy zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, kiedy to do mediów przedostała się wiadomość o dołączeniu do obsady Natalii Siwiec.

Jest kobietą, która nie oszukuje siebie, wie, jakimi prawami rządzi się świat, i bierze go takim, jakim jest. Ale jak każda kobieta pragnie miłości. Spotyka na swojej drodze Waldena i zakochuje się w nim bez pamięci. Walden jest niebezpiecznym mężczyzną, należy do mafii - mówi Siwiec o swojej bohaterce, Wioli.

Film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" jest również aktorskim debiutem Natalii Szroeder. Wokalistka, podobnie jak Siwiec, wciela się w rolę partnerki członka mafii.

Jest mądra, ale nie do końca chce się przyznać, że zdaje sobie sprawę z tego, czym zajmuje się jej facet. Na tym polega dramat tej postaci – ze strachu przed rozstaniem milczy, udaje, że nic się nie dzieje - zdradza nam gwiazda.

Zdjęcia Siwiec i Szroeder z planu znajdziecie w naszej galerii.

Natalia Siwiec o swoim życiu rodzinnym:

Więcej o:
Komentarze (6)
Siwiec i Szroeder zagrały w filmie! Obie wcieliły się w dziewczyny gangsterów
Zaloguj się
 • Gość: Miaaaaa

  Oceniono 7 razy 7

  Film pewnie opowiada historie Natalii wiec nie musiała nawet grać, sama związała się z pseudo-mafiozą, szczecińskim karakanem po podstawówce. Jak to ona ostatnio mówiła? Mój Mariusz pracuje na telefonie i załatwia sprawy Haha, bo wcześniej niby przesiadywał w biurze...

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 6

  Po shroeder takiego chhlamu bym się nie spodziewała... No cóż... Ma wszystko by robić karierę na skalę międzynarodowa, a śpiewa jakieś podrzedne piosenki których nikt nie zna, szkoda, marnuje się jej talent, uroda, skromność....

 • Gość: zenon

  Oceniono 5 razy 5

  A kogo innego taka Natalka może grać..przecież nie noblistkę czy arystokratkę...

 • Gość: el

  Oceniono 2 razy 2

  No, strasznie mocne te zdjęcia. Aż mnie zmiotło z fotela.

 • Gość: gosc

  0

  zagrały w filmie pornograficznym ?????-brawo .

 • Gość: vv

  0

  18 latek z siekierą zrobił to czego nie zobaczycie w kinie ... tak że nie ma szału

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX