Poznaliśmy zwycięzcę "MasterChefa 2019"! To brat Rafała Zawieruchy. Aktor opublikował specjalny post na Instagramie

W niedzielę odbył się finał programu "MasterChef". O 100 tys. złotych, własną książkę kulinarną i tytuł najlepszego polskiego kucharza walczyli: Magdalena, Anna, Marlena i Grzegorz. Rafał Zawierucha - brat jednego z uczestników - ma dodatkowe powody do dumy z rodzeństwa!

"MasterChef" zakończył się w niedzielę 8 grudnia. Po raz pierwszy w finale wystąpiło czterech (a nie trzech) uczestników. Kto wygrał program?

Kto wygrał "MasterChefa"?

Zwycięzcą ósmej edycji programu "MasterChef" został Grzegorz Zawierucha. Pochodzący z Kielc kucharz pasjonuje się żeglarstwem i marzy o własnym jachcie. Zasłynął z dań kuchni polskiej oraz tajskiej, które sam uwielbia. Prywatnie jest mężem i ojcem 8-letniego synka. To właśnie jemu Grzegorz zadedykował swoją wygraną.

Ja dla ciebie to zrobiłem, wiesz? Zawsze miej marzenia i wierz w siebie! - powiedział Zawierucha tuż po ogłoszeniu wyniku.
 

Rafał Zawierucha gratuluje bratu

Grzegorz Zawierucha jest bratem znanego polskiego aktora - Rafała Zawieruchy, który ostatnio zasłynął w hollywoodzkiej produkcji. Zagrał w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" u boku Brada Pitta. Sławę przyniosła mu również rola w filmach: "Bogowie", "Miasto 44" czy "Jack Strong".

Aktor na swoim Instagramowym profilu wstawił post z gratulacjami dla brata.

Mój kochany Brat - wygrywa! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego, co kocha - tak trzymaj brat! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy, gdzie i u kogo gotujemy?
 

BO

Poniżej możecie zobaczyć szalone tańce Magdy Gessler.

Zobacz wideo