Michał Gała z "Top Model" po programie poszedł w zupełnie inną stronę. Zastąpił Marcina Dubiela i ma szansę na ogromną karierę

Michał Gała z "Top Model" rozpoczął karierę na YouTube. Czy to koniec jego przygody z modelingiem?

Od finału ósmej edycji programu "Top Model" minęły już dwa tygodnie. Czas powoli weryfikuje, kto zostanie w branży na dłużej, a dla kogo udział w show był jedynie przygodą z modelingiem. Jak twierdzi Marcin Tyszka, Klaudia El Dursi nie może narzekać na brak zleceń. Tymczasem inny uczestnik, Michał Gała, dołączył do ekipy youtuberów działających jako "Team X".

Michał Gała w "Team X"

"Team X" to kolejna ekipa na polskim YouTube. Początkowo tworzyli ją Stuu, Lexy Chaplin, Julka Kostera, Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel, który zdecydował się opuścić projekt po wywołaniu skandalu z wyśmiewaniem czarnoskórego dziecka. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Po tym jak Dubiel odszedł z "Team X", widzowie zaczęli zastanawiać się, czy ktoś go zastąpi. W niedzielny wieczór wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Na kanale ekipy pojawił się filmik, na którym youtuberzy powitali w swojej paczce nowego członka. Chodzi o Michała Gałę, czyli uczestnika ósmej edycji "Top Model". Chłopak był faworytem Dawida Wolińskiego, jednak to nie wystarczało, aby dotrzeć do finału.

Wspomniany filmik z miejsca stał się hitem i wylądował na pierwszym miejscu w karcie na czasie na polskim YouTube. Możecie obejrzeć go TUTAJ.

 

Co myślicie o karierze Michała po "Top Model"? My nie jesteśmy zaskoczeniu. Chłopak jeszcze w programie miał łatkę klauna i uwielbiał rozśmieszać innych uczestników. Jako youtuber będzie mógł codziennie zarażać innych swoim poczuciem humoru. Trzymamy kciuki!

Michał Gała o karierze po "Top Model":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.