Ania Bardowska pokazała się po porodzie i zachwyciła fanów. "Dzięki za pokazanie normalności". Padło też porównanie do Lewandowskiej

Miesiąc temu Ania Bardowska powitała na świecie swoje drugie dziecko - córkę Liwię. Teraz pokazała nowe nagranie na Youtube i zachwyciła fanów.

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par z show "Rolnik szuka żony". Skromna i dość nieśmiała Ania szybko podbiła serce rolnika. Od tego momentu są nierozłączni - wzięli ślub, a trzy lata temu powitali na świecie synka Jasia. Miesiąc temu, a dokładnie 6 listopada urodziła się ich córeczka Liwia. Ania Bardowska nie zrobiła sobie długiej przerwy od social mediów. Właśnie pokazała nowe nagranie na Youtube.

Ania Bardowska pokazała się po porodzie

Mimo że minął zaledwie miesiąc od narodzin córki, Ania Bardowska nie próżnuje i już wzięła się za pieczenie świątecznych ciast. To zrobiło wrażenie na jej fanach, tak samo jak jej figura. Fanki zachwyciły się jej wyglądem.

 
Super odcinek Aniu, pięknie wyglądasz :). Dużo zdrówka życzę dla całej rodzinki.
Dzięki za pokazanie normalności, podczas gdy Lewandowska będzie pewnie miesiąc po porodzie piekła bezglutenowe ciasta z sześciopakiem na brzuchu. Niby idealnie, tylko nie każda tak ma - piszą fanki.

Rozumiemy zachwyt fanów Ani i cieszy nas, że żona rolnika pokazuje, jak może wyglądać kobieta miesiąc po narodzinach dziecka. Ciała są różne i gwiazdy oraz celebryci powinni to uświadamiać fanom zdecydowanie częściej, a kobiety, które nie mają idealnie płaskich brzuchów kilka tygodni po porodzie, nie powinny czuć się przez to źle. 

KM

Nie tylko związek Ani i Grzegorza Bardowskich przetrwał po programie "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, kto jeszcze odnalazł miłość:

Zobacz wideo
Więcej o: