Hailey Bieber jest w konflikcie z Seleną Gomez? Ostatni wywiad modelki rozwiewa wszelkie wątpliwości. "To musi się zmienić i skończyć"

Hailey Bieber udzieliła brytyjskiemu "Vogue'owi" wywiadu, w którym odniosła się do plotek na temat wojny z Seleną Gomez. Nie padły żadne nazwiska, ale słowa modelki są jednoznaczne.

Media od dawna donoszą, że Hailey Bieber i Sena Gomez, delikatnie mówiąc, nie pałają do siebie sympatią, a oczywiście kością niezgody jest tu ulubieniec nastolatek - Justin Bieber. Plotki o konflikcie obu pań nasiliły się, kiedy Selena Gomez wydała singiel "Loose You To Love Me" (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz jednak żona Justina Biebera udzieliła wywiadu, z którego wynika, że nie żywi urazy do byłej dziewczyny swojego męża. 

Hailey Bieber i Selena Gomez nie drą kotów?

Hailey Bieber udzieliła ostatnio obszernego wywiadu brytyjskiej edycji magazynu "Vogue". Podczas rozmowy zaznaczyła, że media często sztucznie kreują konflikty. 

Myślę, że social media to miejsce, gdzie buduje się grunt dla toksyczności i tworzenia fałszywych dramatów między kobietami. Próbuje się stawić je przeciwko sobie, tworząc narrację, która jest po prostu… toksyczna. To musi się zmienić i skończyć. Nie dajmy ludziom powodu do podsycania ognia, tworzenia dramatów i bycia niegrzecznymi wobec siebie – powiedziała w rozmowie z "Vogue".

Hailey nie podała przy tym żadnych nazwisk, ale jej wypowiedź szybko odczytano w odniesieniu do rzekomego konfliktu z Seleną Gomez. Czyżby więc żona Justina Biebera raz na zawsze chciała uciąć ten temat i jednocześnie zaprzeczyć plotkom?

 

AG 

Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Zobacz wideo