Doda na wyborach Miss Supranational miała aż dwie kreacje. Piękne, ale tylko jedna zapiera dech w piersiach. Fani: Jest ogień

Doda swoimi występami uświetniła galę Miss Supranational 2019. Gwiazda tego dnia pojawiła się aż w dwóch oszałamiających stylizacjach. Tylko spójrzcie.

Doda pojawiła się na gali Miss Supranational 2019, która odbyła się w Katowicach 6 grudnia. Piosenkarka wykonała dwa utwory. Na każdy występ miała przygotowane inne kreacje. Trzeba przyznać, że w obu wyglądała bajecznie. 

Doda na Miss Supranational 2019

Doda podczas konkursu Miss Supranational 2019 zaśpiewała swoją piosenkę "Nie mam dokąd wracać". Do tego lirycznego wstępu doskonale pasowała biała, bardzo kobieca i ultrakrótka sukienka ozdobiona delikatnymi koralikami. Całość uzupełniała biała, tiulowa peleryna, a także przezroczyste szpilki. 

To jednak nie wszystko. Prawdziwym show był bowiem występ piosenkarki z utworem "Medley". Doda pojawiła się wówczas na scenie w złotej, wysadzanej ozdobnymi kamieniami sukience projektu Albina Dyla. Doda tym razem znów postawiła na bogato zdobiony tren. Uwagę przyciągały również mocny makijaż i układające się w fale włosy

Występ Dody na Miss Supranational 2019. Fani komentują 

Fani piosenkarki byli oczarowani jej występami. Nie kryli zachwytów i na Instagamie szczodrze komplementowali Dodę. 

Klasa występ. 
Dałaś czasu. 
Jest ogień. 
To ty powinnaś zostać Miss Supranational  - pisali. 

A jak wam podobają się stylizacje piosenkarki? Poniżej możecie obejrzeć jeden z jej występów. 

 

Doda zmysłowo wije się na fotelu i kanapie. "Jestem na wakacjach, gdzie pije się alkohol":

Zobacz wideo
Więcej o: