Kto zastąpi Margaret w "The Voice"? Produkcja wysunęła już ponoć ofertę. Ma to być była uczestniczka show. Z rekordową stawką

Jak donosi serwis Pudelek, Natalia Nykiel dostała propozycję jurorowania w programie "The Voice of Poland". Wokalistka miałaby zastąpić Margaret.

Margaret to pracowita artystka, a rok 2019 był dla niej wyjątkowo wyczerpujący. Wydała nowy (naprawdę świetny) album, a także zasiadła w fotelu jurorskim "The Voice of Poland". Brak czasu dla samej siebie sprawił, że podupadła na zdrowiu i zrezygnowała z międzynarodowego kontraktu. W środę zakomunikowała, że zawiesza karierę. To odważna decyzja, jednak trzeba przyznać, że udział w show Telewizji Polskiej rzeczywiście nie wyszedł jej na dobre. 

Jej osoba nie spotkała się z entuzjazmem widzów, którzy zarzucali jej między innymi brak elokwencji. 

Emocjonalnie czuję się wypłukana po tym programie, więc na razie muszę wziąć przerwę – zdradziła w rozmowie z reporterem "Pomponika".

TVP musi więc znaleźć nowego jurora do ich hitowego programu.

"The Voice of Poland". Natalia Nykiel nową jurorką show?

Jak poinformował serwis Pudelek, stacja podobno już ma swój typ i złożyła propozycję Natalii Nykiel.

TVP zaoferowało Nykiel historyczną kwotę w wysokości prawie miliona złotych. Mówi się, że wokalistka, która mieszka aktualnie w Portugalii, miałaby zagwarantowane loty biznes klasą, aby móc przylatywać na nagrania do Polski w najlepszych warunkach - czytamy na portalu.

Serwis Pudelek podaje, że kwota jaką zaoferowało TVP jest bliska miliona złotych. Fiu, fiu... Jak myślicie, Natalia Nykiel sprawdziłaby się w roli jurorki?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Bednarek do Barona: "Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA