"Big Brother": Madzia Wójcik poznała rodziców Oleha. Z ojcem nie potrafi się dogadać

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew rozwijają swoją relację po programie. Zwycieżczyni "Big Brothera" udało się poznać rodziców jej wybranka.

Madzia Wójcik wygrała reaktywowany po latach program "Big Brother". Razem z Olehem Riaszeńczewem,  byłym uczestnikiem programu, próbuje wykorzystać swoje pięć minut w show-biznesie. Magda poznała rodziców Oleha. 

Madzia nie dogaduje się z ojcem Oleha

Celebrytka miała okazję porozmawiać z rodzicami wybranka podczas wideo-rozmowy. Rodzice Oleha mieszkają na Ukrainie, dlatego kontakt był utrudniony. Madzia dogadała się z mamą mężczyzny, ponieważ ta potrafi mówić po polsku. Z jego ojcem kontakt jest jednak utrudniony:

Z tatą nie miałam żadnego kontaktu, ponieważ mówi po rosyjsku. Znam tylko polski i angielski, więc nie wiem, jak się dogadamy, ale nie obawiam się - stwierdziła Wójcik w rozmowie z "Party". 

Madzia i Oleh zostali parą w domu Wielkiego Brata. Po zakończeniu programu zdecydowali się rozwijać relację i ze sobą zamieszkali. Ich współlokatorem był przyjaciel Madzi, Milex, który musiał wyprowadzić się z mieszkania. Celebrytka bardzo przeżyła tę medialną awanturę.

Byli uczestnicy programy tworzą zgraną parę. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Lubicie ich?

DK

ZOBACZ: Madzia z "Big Brothera" komentuję aferę z Milexem

Zobacz wideo