Marta Wierzbicka pokazała swoją kuchnię. Króluje w niej nietypowy materiał. Uwagę fanów zwróciło jednak co innego

Marta Wierzbicka zamieściła zdjęcie, na którym siedzi na kuchennym blacie w swoim domu. W ten sposób aktorka pokazała, jak wygląda jej kuchnia. Do typowych nie należy.

Marta Wierzbicka była ostatnio bardzo zapracowana. W ostatnim czasie unikała salonów i branżowych eventów, jednak chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie.

Marta Wierzbicka w kuchni

Aktorka zmieściła zdjęcie, na którym siedzi na kuchennym stole w domowym wydaniu. Ma na sobie oversize'ową bluzę i puchate kapcie. W krótkich spodenkach zaprezentowała swoje szczupłe nogi - aktorka ostatnio bardzo schudła. W dłoni trzyma talerz z przyrządzonym daniem. Zapytała fanów, jak spędzają wolny czas i przy okazji wyznała, co jej sprawia największą przyjemność:

Ostatnio miałam bardzo dużo pracy, ale teraz mam chwilę wolnego. Spędzam ten czas, gotując ulubione dania, a wy co robicie, żeby się zrelaksować? - zapytała Wierzbicka.
 

Kuchnia Marty Wierzbickiej

Kuchnia Wierzbickiej jest utrzymana w minimalistycznym stylu. Szafki w chłodnym, metalicznym odcieniu nie są wystrojem często spotykanym w polskich kuchniach. Tymczasem aktorka postawiła właśnie na chłód profesjonalnej kuchni, w którym znalazł się też stalowy piekarnik i okap oraz srebrna wnęka na szkło. Daje to wrażenie prostego i eleganckiego wnętrza. Marta zabawiła się w tym pomieszczeniu dodatkami, jakimi są przyprawy, kwiaty i drewniane akcesoria kuchenne. 

Fani pod publikacją dzielili się swoimi sposobami na relaks. Zwrócili uwagę na to, że gwiazda zarzuciła parę kilogramów. 

Ale się z Pani zrobił chuderlaczek...
Bardzo ładne nogi.
Ślicznie wyglądasz.

Wciąż zastanawiamy się, jak aktorce udało się zrzucić zbędne kilogramy. Do tej pory chętnie publikowała zdjęcia, na których zajada się kalorycznymi smakołykami. Marta wygląda świetnie, to jest pewne!

Jak wam się podoba aktorka i jej kuchnia?

DK

Zobacz: Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię

Zobacz wideo