Doda opowiedziała o mężu i babci podczas wywiadu w Polsacie. Nie kryła łez. W programie pojawił się też ważny gość

Doda była gościem pierwszego odcinka powracającego na antenę talk show Małgorzaty Cechcesz "Emsi na tropie". Podczas rozmowy artystka nie mogła opanować wzruszenia.

Na antenę telewizji Polsat powrócił talk-show "Emsi na tropie". Gościem pierwszego odcinka była Doda, która opowiedziała o swoim małżeństwie, a także ukochanej babci, która zmarła ponad rok temu. Właśnie te wspomnienia wzruszyły ją najbardziej. 

Doda popłakała się podczas wywiadu

Podczas wywiadu prowadząca przywołała temat nieżyjącej babci artystki. Na ekranie pojawiło się nagranie, z 90. urodzin babci Pelagii. Wideo wzruszyło zarówno Dodę, jak i samą prowadzącą. Piosenkarka przyznała, że trudno było jej się pogodzić ze śmiercią babci.

Za każdym razem, gdy jestem w Ciechanowie, czekam aż babcia zejdzie na dół. Ale nie schodzi...- powiedziała zapłakana. 

Zmarła babcia Dody miała kilka życzeń do wnuczki. Piosenkarka zdradziła, że jednym z nich było to, aby wyszła za mąż za Emila, co też zrobiła. Co ciekawe, ukochany był gościem-niespodzianką podczas nagrania, co również poruszyło Rabczewską.

Oglądaliście?

Doda zmysłowo wije się na fotelu i kanapie. "Jestem na wakacjach, gdzie pije się alkohol":

RG

Więcej o:
Komentarze (77)
Doda płakała w Emsi na tropie. Wiemy, co ją tak poruszyło
Zaloguj się
 • Gość: jj

  Oceniono 40 razy 28

  Dopiero co śmiała się z Górniak, a teraz znów gada o Majdanie i wyzywa od durniów (a już tekst o tym, że wystąpił w teledysku za darmo towisienka na torcie). Ona by chyba się ustawiła, gdyby nie mogła komuś dowalić. 35 lat i dalej musi sie dowartościowywać w taki prymitywny sposób...

 • Gość: Belly dancer

  Oceniono 41 razy 17

  A w jakimś artykule wcześniejszym, ktoś pisał, że Górniak przy Dodzie staraoda wygląda jak wymalowana 50 latka, Górniak nie znoszę za infaltylne zachowanie, ale wygląda jak duzzzzo młodsza siostra Dody, a jest 12 lat starsza. Staro i wulgarne j a k chłop w peruce, co się z nią stało? Czyżby karma? Śmiała się jako 20 latka z 35 latek, że stare, a w teraz w wieku 35 lat wygląda jak stary facet.

 • Gość: kelner

  Oceniono 15 razy 13

  A Dodzina mówiła może przy okazji o mężu, że ma zrobione wszczepy w klatce piersiowej by wyglądał groźnie? To niestety prawda, jak w Zakopanem Dodka było pamiętasz?

 • Gość: yax

  Oceniono 19 razy 13

  dla pijaru to ona zrobi wszystko w zależności od potrzeby raz pokaże cycy raz pokaże jak się modli i jak to z niej katoliczka innym raze obraża katolików a innym zagra na raku ojca a teraz się rozpłakała nad babciom .. dno totalne normalnie rzyg

 • Gość: WIEMY

  Oceniono 39 razy 13

  Ta kobieta kogo chce oszukac, kto jej doradzil aby robiła PR na babci ?!? Kazdy kto ma znajomych w showbiznesie wie że Doda jezdzila do Dubaju, podobnie jak wiele jej kolezanek, ponadto mnostwo procesow ciagnacych sie i zakonczonych. w dodatku wyglada jakby od lat ĆPAŁA, MOŻE STAD TA SYLWETKA.

 • Gość: Haha

  Oceniono 16 razy 12

  rozczulona i sentymentalna (HAHA!) ale nic to, jeszcze o niej usłyszymy w zupełnie innych 'okolicznościach przyrody' z MENŻEM przy boku?

 • Gość: ktos

  Oceniono 15 razy 9

  Ojeeeeeeeej, jaka uczuciowa i subtelna. Jeszcze troche a tez sie wzrusze I lezke uronie.

 • Gość: doda

  Oceniono 22 razy 8

  Graża! Chodź zobacz facet sie za babe przebrał! A nie, czekaj....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX