To z nią Justin Timberlake miał zdradzić Jessicę Biel. Kim jest Alisha Wainwright?

Justin Timberlake od 2012 roku jest w związku małżeńskim z Jessicą Biel. Niedawno paparazzi przyłapali go z inną kobietą. Kim jest Alisha Wainwright?

O dwuznacznym zachowaniu Justina Timberlaka w ostatnim czasie było bardzo głośno. Aktor nawet wystosował oświadczenie z wyjaśnieniem całej sytuacji. Jednak jego domniemana kochanka - Alisha Wainwright - milczy jak zaklęta i ani nie zaprzecza plotkom o romansie, ani ich nie potwierdza.

Kim jest Alisha Wainwright?

Alisha Wainwright jest 30-letnią aktorką. W show-biznesie aktywnie działa od 2010 roku, jednak większość jej występów to były gościnne role. Dopiero serial "Shadowhunters" przyniósł jej sławę. Kolejnym sukcesem była rola w "Raising Dion". Z Justinem Timberlakiem poznała się na planie filmu "Palmer".

O życiu prywatnym aktorki wiadomo niewiele. Urodziła się na Florydzie, jej mama pochodzi z Jamajki, a ojciec z Haiti. Często podkreśla jednak, że jest dzieckiem samotnej mamy.

Wainwright studiowała botanikę na Uniwersytecie Florydy, a potem rozpoczęła pracę nad doktoratem na wydziale biologii w Instytucie Smithsonian Tropical Research w Panamie. Niestety, nie znalazła funduszy na swoje badania i, jak sama mówi, musiała poświęcić się czemuś, co przynajmniej przynosi pieniądze. Tym "czymś" okazało się aktorstwo.

Justin Timberlake w dwuznacznej sytuacji z inną kobietą 

Obecnie o Alishy jest głośno z powodu domniemanego romansu z Justinem Timberlakiem. Przypomnijmy, że paparazzi przyłapali aktorów w dwuznacznej sytuacji. Alisha trzymała Justina za kolano, po czym złapali się za ręce.

Gwiazdor nie przyznaje się do zdrady. W oświadczeniu wyznał jednak, że tamtego wieczoru zwyczajnie wypił za dużo i nie ma mowy, żeby skrzywdził swoją żonę Jessicę Biel. Wierzycie mu?

BO

Poniżej możecie zobaczyć, które pary zakochały się na planie filmowym.

Zobacz wideo