"Big Brother". Ewa i Natalia znowu razem. Fani wściekli: "Nie masz do siebie szacunku". Szybko odpowiedziała

Ewa Kępys z programu "Big Brother" pokazała nowe zdjęcie z Natalią Dawidowską, która wcześniej nie szczędziła gorzkich słów dziewczynie. Publikacja rozwścieczyła fanów.

Trwa druga edycja "Big Brothera". Po tygodniach nudy program zaczął wzbudzać kontrowersje i dostarczać emocji. Widzowie chętnie śledzą też dalsze losy osób, które opuściły program. Ewa Kępys i Natalia Dawidowska, choć już nie znajdują się w domu Wielkiego Brata, nadal cieszą się niemałą popularnością.

"Big Brother": Ewa Kępys i Natalia Dawidowska

Ewa zmieściła na Instagramie zdjęcie z Natalią, co bardzo zdenerwowało jej obserwatorów. 

 

Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Serio? Rozumiem wybaczyć, ale w życiu z takim człowiekiem nie chciałabym mieć już do czynienia. Ewka obudź się.
Właściwie mnie zatkało...
Ewa kocham Cię, ale nie masz do siebie szacunku... Przykro mi na to patrzeć - czytamy.

Modelka skomentowała całą sytuację tłumacząc, że nie chowa urazy i potrafi się dogadać z Natalią. Dodała, że nie rozumie dlaczego ludzi denerwuje, że ona i Natalia wyjaśniły sobie wszystko i wzajemnie wybaczyły. 

Sprawdź, co powiedziała Ewa o relacji z Natalią:

Zobacz wideo

"Big Brother". Trójkąt miłosny w programie

Ewa weszła do Domu Wielkiego Brata w trakcie trwania programu. Chwilę po wejściu nawiązała miłosną relację z Kamilem Lemieszewskim. Para chętnie spędzała ze sobą czas, jednak sielanka nie trwała długo.  W międzyczasie zaczęła nawiązywać romantyczną relację z inną uczestniczką, Natalią Dawidowską. Modelka deklarowała koleżance, że czuje do niej coś więcej. Długo nie mogła jednak się zdecydować, kogo wybrać, dlatego lawirowała między tą dwójką. Kamil zakochał się w Ewie, co wielokrotnie deklarował. Pod koniec października Natalia pożegnała się z programem. 

Zobacz rozmowę Natalii i Ewy

Zobacz wideo

Kilkanaście dni później Ewa miała szansę ponownie spotkać się z Natalią w obecności kamer. Skutkiem ich długiej i burzliwej rozmowy była decyzja Kępys o odejściu z programu. Chciała wyjaśnić nieporozumienie z Dawidowską z dala od mediów.

Panie ponownie spotkały się na planie "Big Brother Nocą", gdzie doszło do kolejnej nieprzyjemnej wymiany zdań. Widać było, że Natalia nie dąży do porozumienia. Deklarowała, że nie chce mieć więcej kontaktu z Ewą i bardzo nieelegancko potraktowała ją w programie. 

Ja się wypisuję. Szybciej zostanę heteryczką i będę za Tobą biegać - stwierdziła Natalia.

Rozmowa była bardzo agresywna i dramatyczna, Dawidowska zarzucała Kępys kłamstwa i brak konsekwencji. Prowadzący Filip Chajzer usiłował pogodzić skłócone panie, jednak bezskutecznie. 

Fanów programu dziwi sojusz między dziewczynami. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania.

DK

Ewa Kępys odnosi się do zdjęcia z inną uczestniczką "Big Brothera"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.