Księżna Kate na świątecznym jarmarku. Elegancki strój? Nie tym razem. Postawiła na jeansy i trapery. "Takiej" Kate nie widzimy często

Księżna Kate dopiero co spotkała się z przywódcami NATO, a już następnego dnia była obecna na jarmarku świątecznym wśród "zwykłych" ludzi. Przechadzała się między dziećmi, pomagając im w różnych świątecznych czynnościach.

Księżna Katewe wtorek zachwycała piękną, zieloną suknią w czasie spotkania z przywódcami państw NATO w Londynie, a następnego dnia, z samego rana, pojawiła się na świątecznym jarmarku na farmie pod stolicą Wielkiej Brytanii. Widać, że nie ma czasu na odpoczynek pod nieobecność księcia Williama.

Księżna Kate na świątecznym jarmarku

Bogatą zieloną suknię z bankietu księżna zamieniła następnego dnia na najzwyklejsze jeansy, puchaty sweter i ciepłą kurtkę. Na farmie w Buckinghamshire spędziła kilka godzin i była bardzo zajęta.

Księżna Kate przygotowywała z dziećmi świąteczne ozdoby, pomagała przystrajać i wybierać choinki, napełniała pojemniczki na "jedzenie dla reniferów", pisała też listy do świętego Mikołaja. Rozmawiała z pracownikami i podopiecznymi fundacji Family Action, która jest jedną z najstarszych królewskich fundacji, zaś Kate we wtorek została patronką organizacji.

 

Kate wyglądała olśniewająco i niezależnie od dość luźnego w okolicach brzucha swetra, plotki o kolejnej ciąży można jednak włożyć między bajki. No i dodajmy też, że nawet skarpetki miała dobrane pod kolorystykę stylizacji - wystawały odrobinę ponad buty, dzięki czemu widać było, że ich ciemnozielony kolor idealnie współgra z zielenią swetra. Klasa!

Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.