Książę Louis zaczął mówić! Księżna Kate zdradziła jego ulubione słowo. Jest dosyć intrygujące

Książę Louis, który urodził się 23 kwietnia 2018 roku, zaczyna mówić. Księżna Kate opowiedziała o tym podczas spotkania z dziećmi, z którymi wybierała choinki do szkoły.

Książę Louis to najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Chłopiec zbliża się do drugich urodzin i wchodzi w kolejne fazy rozwoju. Okazuje się, że zaczyna już mówić. Jego ulubionym słowem jest "me", czyli "ja". Zdradziła to jego mama.

Książę Louis zaczyna mówić

Księżna Kate spotkała się niedawno z dziećmi, którym pomagała wybierać choinki. Kiedy jedno z nich podniosło rękę i zaczęło krzyczeć "Me, me, me" żona księcia Williama zwróciła się do niego, że przypomina ono jej młodszego syna. Całą sytuację opisała na Twitterze Rebecca English, reporterka "Daily Mail".

Kate pogłaskała go po policzku i powiedziała: Przypominasz mi mojego małego Louisa, ciągle mówi: "Ja, ja, ja" i chce wszędzie ze mną chodzić - czytamy.

To kolejne doniesienia o księciu Lousie, które pochodzą bezpośrednio od jego rodziców. We wrześniu księżna Kate przy okazji otwarcia nowego królewskiego ogrodu w Wisley w Wielkiej Brytanii pochwaliła się, co najbardziej lubi robić jej najmłodszy syn. Okazuje się, że chłopiec kocha kwiaty i uwielbia je wąchać.

Księżna Kate zabrała dzieci na otwarcie ogrodu, który zaprojektowała. Ale słodziaki!

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (71)
Książę Louis zaczął mówić. Księżna Kate zdradziła jego ulubione słowo
Zaloguj się
 • wawiak57

  Oceniono 36 razy 18

  Te informacje są tak infantylne, że aż żenujące. Kogo w Polsce obchodzi bleblające dziecko w Anglii. Dla jakich kretynów zamieszczacie takie informacje ?

 • Gość: ma

  Oceniono 17 razy 7

  Plotkowa fanka księżniczek narobiła wczoraj dymu, jak to Kaśka zaszczyciła szczyt NATO, co jest wierutną bzdurą, ba - nawet się z nimi nie witała w pałacu na kolacji, a to był jej jedyny kontakt z NATO:) Gosci witali królowa i Karol z małżonką.
  Nałgała, narobiła szumu, a teraz chce swojej idolce zrekompensować pisząc dwa artykuły o tym samym, dokładnie to o niczym. Ciekawe ile do jutra jeszcze ich spłodzi.
  Jaka idolka, taka fanka.

 • valla

  Oceniono 19 razy 5

  oby trzymala te dzieciaki z daleka od wujka Andrzeja

 • ochujek

  Oceniono 4 razy 4

  Albo chce jajek, albo meczy jak owieczka. Jestem w rozterce.

 • Gość: Kk

  Oceniono 2 razy 2

  Nie skichajcie się przez przypadek

 • tenare

  Oceniono 6 razy 2

  Niegrzeczne dziecko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX