Blanka Lipińska jednego dnia zaliczyła aż dwie ścianki. Choć wieczorem pozowała u boku Michele'a Morrone, my patrzymy na jej umięśnione nogi

Miniona środa należała do Blanki Lipińskiej. Najpierw zaprezentowała obsadę swojego filmu, a wieczorem brylowała na ściance na imprezie magazynu "Viva". My patrzymy na jej nogi!

Blanka Lipińska skupia się obecnie na promocji filmu, wyprodukowanego na podstawie jej erotyku (ze swoich źródeł wiemy, że znajdą się tam naprawdę pikantne sceny). Podczas środowej konferencji prasowej zaprezentowała obsadę "365 dni". Stwierdziła, że musi wykorzystać kolejne pięć minut rozgłosu i zjawiła się również na wieczornej imprezie magazynu "Viva".

"Viva Photo Awards". Blanka Lipińska i Michele Morrone

Lipińska pozowała w różowo-fioletowej sukience z bufiastymi rękawami i rozcięciem z lewej strony. Dzięki temu mogła poczuć się jak Angelina Jolie na Oscarach w 2012 roku i zagrać nogą. Choć to popularny zabieg wśród wysportowanych gwiazd, kończyny Blanki robią wrażenie. Widać efekty ciężkich treningów.

Obok celebrytki nie mogło zabraknąć głównego bohatera filmu, w którego wcieli się zabójczo przystojny Michele Marrone. Mężczyzna postawił na elegancki garnitur, botki w stylu Saint Laurent i ciemną apaszkę z jasnymi dodatkami. Trzeba przyznać, że razem wyglądali ślicznie. Niejedna osoba mogłaby uznać, że są parą. 

ZOBACZ TEŻ:

To ona zagra Laurę w polskim erotyku "365 dni" Kim jest Anna Maria Sieklucka?

CW

Michele Morrone opowiedział naszemu reporterowi o roli w erotyku Blanki Lipińskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o: