Magda Gessler mocno schudła. Jak tego dokonała? Zawdzięcza to swoim dzieciom. Lara opowiedziała, jak wspierała mamę

Magda Gessler uważa, że sukces swojej nowej figury zawdzięcza przede wszystkim swoim dzieciom. Lara Gessler postanowiła powiedzieć, jak pomogła mamie.

Od kiedy znanej restauratorce Magdzie Gessler udało się schudnąć, z chęcią pokazuje swoją nową figurę. Nic dziwnego, bo straciła już 13 kilogramów.

Magda Gessler schudła 13 kilogramów

W rozmowie Wirtualną Polską jej córka - Lara Gessler opowiedziała, co skłoniło jej mamę do podjęcia tej decyzji i do zmiany nawyków żywieniowych. 

Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie - przyznała Lara.
W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu - dodała.

Okazuję się, że królowa kuchni je zdecydowanie mniej mięsa, które zastąpiła warzywami. Kolejnym sposobem jest równomierne jedzenie w ciągu dnia. Przez dosyć zwariowany tryb życia, zdarzały się dni, że Magda Gessler nie miała czasu, aby cokolwiek zjeść.

Lara przyznała, że jej mama, mimo że „karmi innych” często zapomina o sobie. Dodała również, że ważne jest podążanie za cyklem natury w swojej domowej kuchni.

Jak widać, te rady przyniosły sukces Magdzie Gessler, bo restauratorka prezentuje się świetnie, a co najważniejsze - jest zdrowa. 

Pamiętajmy, że otyłość jest chorobą, która dotyka coraz więcej osób.

BO

Poniżej możecie zobaczyć Magdę Gessler w kole plotka!

Zobacz wideo
Więcej o: