Magda Gessler mocno schudła. Jak tego dokonała? Zawdzięcza to swoim dzieciom. Lara opowiedziała, jak wspierała mamę

Magda Gessler uważa, że sukces swojej nowej figury zawdzięcza przede wszystkim swoim dzieciom. Lara Gessler postanowiła powiedzieć, jak pomogła mamie.

Od kiedy znanej restauratorce Magdzie Gessler udało się schudnąć, z chęcią pokazuje swoją nową figurę. Nic dziwnego, bo straciła już 13 kilogramów.

Magda Gessler schudła 13 kilogramów

W rozmowie Wirtualną Polską jej córka - Lara Gessler opowiedziała, co skłoniło jej mamę do podjęcia tej decyzji i do zmiany nawyków żywieniowych. 

Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie - przyznała Lara.
W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu - dodała.

Okazuję się, że królowa kuchni je zdecydowanie mniej mięsa, które zastąpiła warzywami. Kolejnym sposobem jest równomierne jedzenie w ciągu dnia. Przez dosyć zwariowany tryb życia, zdarzały się dni, że Magda Gessler nie miała czasu, aby cokolwiek zjeść.

Lara przyznała, że jej mama, mimo że „karmi innych” często zapomina o sobie. Dodała również, że ważne jest podążanie za cyklem natury w swojej domowej kuchni.

Jak widać, te rady przyniosły sukces Magdzie Gessler, bo restauratorka prezentuje się świetnie, a co najważniejsze - jest zdrowa. 

Pamiętajmy, że otyłość jest chorobą, która dotyka coraz więcej osób.

BO

Poniżej możecie zobaczyć Magdę Gessler w kole plotka!

Więcej o:
Komentarze (57)
Magda Gessler zdradza jak schudła. To dzięki jej dzieciom
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 14

  Po pierwsze nogi miała szczupłe, bo to figura jabłko czyli tegie i wielkie jest wszystko do pasa, nie wiem czy schudła?

 • Gość: Anna

  Oceniono 10 razy 8

  W pewnym wieku odchudzanie "na siłę" nie jest zdrowe. Nie należy go mylić ze zdrowym odżywianiem, a Pani Magdzie jeszcze do tego daleko. Poza tem, efektów diety cud na zdjeciach nie widać....

 • Gość: honk

  Oceniono 7 razy 7

  chyba raczej przeszla zabieg odsysania tluszczu, poliki ma juz napakowane, jak wiewior orzechami - ten odessany tluszcz jej tam wstrzykneli ?

 • nr36

  Oceniono 7 razy 5

  kudłata schudła? Dobry żart...

 • Gość: Irka

  Oceniono 9 razy 5

  Bez przerwy sie reklamuje sztuczne wlosy jak byla gruba tak jest i nalana twarz po co to pokazywac

 • Gość: hallo

  Oceniono 10 razy 4

  NIE SCHUDŁA

 • Gość: donpedro

  Oceniono 3 razy 3

  znowu liposukcja? Po co te bajki o dietetycznym jedzeniu, o tym MG już od 10 lat gada. Robi liposukcję to robi, ludzie to nie idioci od razu widzą przy czym tym razem chirurg majstrował.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX