Adam Zdrójkowski prowadzi własny bar alkoholowy. Zdradził swoje sposoby na odmawianie klientom wypicia z nimi

Adam Zdrójkowski najbardziej znany jest z roli Kuby w serialu "Rodzinka.pl". Choć dostaje nowe propozycje współpracy, ma również własny biznes.

Adam Zdrójkowski postawił na własny biznes. Otworzył bar alkoholowy "Rykowisko" w samym centrum Warszawy. Działalność prowadzi ze wspólnikiem Rafałem.

Adam Zdrójkowski ma własny biznes

Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę. Biznes aktorowi wyszedł dobrze, a bar świetnie prosperuje. W weekendy pojawiają się tłumy gości, ale co najważniejsze - pojawia się i Adam Zdrójkowski.

W rozmowie z "Faktem" aktor zdradził, jak wygląda jego praca i czym się tam zajmuje. Odpowiedział, również na pytanie, co robi, gdy odwiedzają go w barze znajomi:

Jakbym miał codziennie z kimś się tam napić, to pewnie byłbym alkoholikiem. Na szczęście zawsze, kiedy tam jestem, to przyjeżdżam samochodem. Wtedy mogę pokazać kluczyki i powiedzieć, że jestem samochodem. Ale w piątki i soboty, jak najbardziej zapraszam. Najczęściej jestem przy barze - przyznał.

Adam Zdrójkowski ma ogromną rzeszę fanów. Wystąpił już w "Tańcu z gwiazdami" i w programie "Dance, Dance, Dance", który w najbliższym sezonie poprowadzi. Jak widać, na razie nie musi martwić się o przyszłość w show-biznesie, bo zapowiada się ona bardzo kwitnąco.

Prywatnie związany jest z Wiktorią Gąsiewską - również aktorką.

BO