Joanna Krupa nagrała kulisy sesji z córką. W pewnym momencie Asha zaczęła płakać. Przy okazji modelka pokazała salon

Niedługo światło dzienne ujrzy specjalna sesja zdjęciowa Joanny Krupy z córką. Już dziś jednak możemy zobaczyć jej kulisy. Modelka opublikowała na Instagramie sporo filmów.

Minął już miesiąc, odkąd Joanna Krupa przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka urodziła córkę, której dała na imię Asha. Od kilku tygodni spełnia się więc w roli matki, ale nie zapomina o fanach. Ma z nimi stały kontakt za pośrednictwem Instagrama, gdzie publikuje urocze zdjęcia z maleństwem. W ostatnich godzinach na przykład pochwaliła się kilkoma nagraniami z salonu. Pokazała kulisy specjalnej sesji zdjęciowej. 

Joanna Krupa na Instagramie

Prowadząca "Top Model" zgodziła się na sesję zdjęciową z córką. Już niedługo zaprezentuje światu śliczną córeczkę na profesjonalnie wykonanych portretach. Z tego co widać na nagraniach, będą ujęcia na których zarówno trzyma Ashę na rękach, jak i te, na których leży z nią na kanapie. Warto dodać, że dziewczynka była raczej grzeczna, choć w pewnym momencie zaczęła płakać. 

Joanna Krupa podczas sesji zdjęciowej z Ashą

Zobacz wideo

Uwagę przykuwają również wnętrza mieszkania Joanny. Kilka dni temu pokazała pokoik córki, a teraz salon. Wrażenie robi zielony widok z okna. Krupa zadbała jak widać nawet o czyste powietrze w okolicy. 

CW

Więcej o: