Anna Korcz pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Brzuch jest naprawdę spory. Zdradziła też płeć dziecka. Komentuje Lewandowska

Anna Korcz, córka aktorki Anny Korcz, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z odkrytym ciążowym brzuszkiem. Zdradziła też, że spodziewa się syna.

Anna Korcz w lipcu ubiegłego roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Piotra Kalitowskiego. Ślub był iście gwiazdorski. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marcelina Zawadzka czy też Kasia Skrzynecka.

ZOBACZ TEŻ: Córka Anny Korcz wyszła za mąż. Miała piękną suknię! Na ślubie zjawili się Lewandowscy

Świeżo upieczeni małżonkowie nie zwlekali długo z decyzją o dziecku. W październiku tego roku ogłosili, że niedługo zostaną rodzicami.

Moje 29. urodziny spędzamy w trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy - napisała wówczas Ania Korcz w sieci.

Teraz córka aktorki pochwaliła się ciążowymi kształtami na Instagramie. Zdjęcie zapiera dech w piersiach.

Anna Korcz pochwaliła się ciążowym brzuchem

W poście zdradziła, że wraz z mężem spodziewają się syna.

Będę Mamą... Jak oglądałam te zdjęcia pierwszy raz to nie ukrywam, że poleciały mi łzy wzruszenia. Z różnych względów, ale chyba głównie dlatego, że wcześniej podczas całej ciąży praktycznie nie zrobiłam sobie żadnego zdjęcia, a tu zobaczyłam siebie, a właściwie nas... duet, który tworzymy. To takie niesamowite, że pod sercem noszę naszego Synka - napisała.
 

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Jaki piękny brzuszek.
Pięknie wyglądasz.
Gratulacje!

Post skomentowała także Lewandowska.

Brzusio - napisała pod zdjęcie, okraszając swój post emotikoną w postaci serduszka.

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy. Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>