Seks w "Big Brotherze". Wiktor przespał się ze swoją dziewczyną. Pokazano więcej niż za czasów Frytki w jacuzzi

"Big Brother". Wiktora, który w programie ewidentnie zbliżył się do Malwiny, odwiedziła jego dziewczyna Esther. Kobieta była bardzo zazdrosna o uczestniczkę show. Para ostatecznie znalazła jednak zgodę w łóżku.

Drugi sezon programu "Big Brother" cieszy się mniejszą popularnością niż pierwszy. Jednak jeśli patrzeć na to obiektywnie, jest on o wiele ciekawszy od poprzedniego. W ostatnim tygodniu w show zrobiło się naprawdę gorąco. Potwierdza się powiedzenie, że to życie pisze najlepsze scenariusze.

"Big Brother". Seks w Domu Wielkiego Brata

Wiktor otrzymał ostatnio Złoty Bilet, który jest dla niego przepustką do finału. Oznacza to, że nie może być on nominowany przez pozostałych uczestników do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. To jednak nie była jedyna niespodzianka, jaka czekała na mężczyznę. Produkcja zezwoliła na wizytę jego dziewczyny Esther. 

Kobieta nie ukrywała, że przyjechała, by sprawdzić, co łączy jej chłopaka z Malwiną, z którą ewidentnie Wiktor jest bardzo blisko.

 

Między uczestnikami doszło do kłótni. 

 

Esther w pewnym momencie zadeklarowała nawet, że to koniec ich relacji. Przeprowadziła również poważną rozmowę z Malwiną podczas, której nie szczędziła gorzkich słów. Wiktor zreflektował się i postanowił przeprosić ukochaną.

Pragnę cię, kocham cię... - mówił.

Wielki Brat zezwolił, by para spędziła noc w sekretnym pokoju. A to... skończyło się seksem.

To jest pierwszy raz w polskiej edycji "Big Brothera", ja pi****le! - mówił dumny z siebie Wiktor.
 

Koniec końców Esther musiała opuścić program. Para czule się pożegnała.

 

Co o tym myślicie? To koniec "romansu" Wiktora i uczestniczki programu?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>