Katarzyna Warnke wypoczywa w Miami. Pokazała widok z okna. Fani zazdrośni, ale zachwyceni: "Lepiej mieć nieprzespane noce nad oceanem"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski szybko po narodzinach dziecka wybrali się do Miami. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie z pieknym widokiem. Fani ochoczo je komentują.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali niedawno rodzicami. Aktorka bardzo długo ukrywała ciążę, aż do pokazu MMC, gdzie na wybiegu zaprezentowała sporych rozmiarów brzuch. Maleństwo przyszło na świat we wrześniu, a kilka miesięcy później rodzina wybrała się do Miami. Aktorka podzieliła się na Instagramie widokiem z urlopu. 

Katarzyna Warnke wypoczywa w USA

Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym siedzi przy szklanym stole z kawą. Za oknami widać ocean i wpadające do mieszkania promienie słoneczne. 

Kawa. Oczywiście. No filter. Oczywiście. Taki mam listopad - podpisała post aktorka.
 

Nie zabrakło oczywiście komentarzy. Jedna z fanek pozazdrościła Katarzynie takie wypoczynku, ale dała jej to do zrozumienia w miłym tonie. Warnke szybko odpowiedziała.

Lepiej mieć nieprzespane noce nad oceanem pani Kasiu. Przyjemny widok!

Katarzyna Warnke komentarzKatarzyna Warnke komentarz screen Instagram/kasiawarnke

Inne panie przyznały, że marzą o spędzaniu czasu z noworodkiem w ten sposób.

Wiem, że zazdrość to jeden z grzechów głównych, ale kto powiedział, że nie jestem grzeszna? Jestem jak cholera.
Czemu ja tak nie mam na macierzyńskim? Powinno być w pakiecie.
Tylko pozazdrościć słoneczka!

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć parze udanego urlopu z maluszkiem. Przesyłamy pozdrowienia z Polski. Tutaj spadł pierwszy śnieg. 

DK

Katarzyna Warnke przyznała, że była zazdrosna o męża po jego roli "Pitbullu".

Zobacz wideo
Więcej o: